![В Мелитополе за комментарий в соцсети похитили 49-летнюю женщину (фото)](/images/news/2024/07/355500.jpg?1721302419)
Окупанти як вогню бояться українського спротиву в Мелітополі, тож масово завозять у місто російських силовиків, кошмарять і тероризують населення.
Вони застосовують тактику залякування, тортур, розправ без суду і слідства, як і судів за абсолютно вигаданими абсурдними звинуваченнями. Мелітопольці, обурені свавіллям окупантів заради своєї безпеки змушені мовчати і не говорити про те, що вони думають про росіян насправді. Адже абсолютно будь-хто на тебе може написати донос, по всіх пабліках «пасуться» ФСБ-шники, а телефонні розмови прослуховуються.
Транспортні проблеми, бруд і сморід у місті, неякісна медицина і ліки, примус до переоформлення всіх документів за російськими законами, величезні черги на півроку вперед, тотальна корупція... Так нині живе окупований Мелітополь. Люди скаржаться, проблеми в місті наростають немов снігова куля, а залякане рашистами населення з останніх сил терпить безчинства «другої армії світу».
Брудна смердюча криміногенна маса таджиків, узбеків, киргизів, бурятів, калмиків, дагестанців, осентінів, чеченців та інших недоросіян заполонила місто. При цьому окупанти реально бояться масових протестів населення, тому власну неспроможність намагаються прикрити уявною українською загрозою. І регулярно «розкривають» злочини століття, затримуючи місцевих мешканців навіть за пости в соцмережі багаторічної давнини. Здавалося б, як можна судити людину, яка ненавиділа росіян і Путіна задовго до фейкового референдуму про приєднання Мелітопольщини та захопленої частини Запорізької області до Росії? Адже він жив в Україні і міг вільно говорити про те, що думає. І ненавидіти мав право хоч Папу Римського, і міг відкрито говорити про це живучи у вільній країні. Але ні, країна-окупант порушує всі можливі норми міжнародного права і продовжує знущатися з місцевих жителів.
Так, пропагандистські ресурси повідомили, що затримали громадянку України, яка в травні 2024 року залишила в соцмережах коментар, у якому закликала до насильницьких дій щодо кремлівського керівництва, «асвабадітелей» і жителів боліт загалом. 49-річну жінку викрали і судять в окупаційному суді. Як можуть росіяни судити громадянку іншої держави? Якщо самі наполягають на тому, що російського громадянства мелітопольчанка не отримувала.
Подібні нестиковки й абсурдність фейкового обвинувачення нікого не бентежать. А фейкові поліцаї, творячи «правосуддя», завбачливо прикривають обличчя. Адже за все рано чи пізно доведеться відповісти.
Росія цинічно порушує будь-які закони, своєю позамежною жорстокістю і цинізмом ця недонація щодня пробиває дно. Тисячі мелітопольців перебувають у катівнях рашистів, де їх катують і всіляко знущаються, поки весь світ і ООН не діють, на третьому році повномасштабного вторгнення вони лише «серйозно стурбовані».