![Мухи и невыносимая жара: мелитопольцы жалуются на ужасный сервис в оккупации](/images/news/2024/07/355498.jpeg?1721298816)
Після приходу російських окупантів жителі захопленого ними Мелітополя на довгі роки забули про комфорт, доступні ціни та якісні послуги.
Про "сервіс по-російськи" в тимчасово окупованому місті знає кожен, хто хоч раз завітав до розважального закладу чи громадського харчування. Гнівні відгуки в місцевих пабліках з'являються чи не щодня.
Черговий "лист щастя" прилетів на адресу ресторану "Ближче нікуди", який відкрили в будівлі колишньої "М'яти". Мелітопольці замовили там банкет і залишилися вкрай незадоволені.
Щойно прийшовши до закладу, відпочивальники одразу зрозуміли, що в залі буде надто спекотно. Звернувшись до адміністратора, вони дізналися, що зламався кондиціонер, а його ремонт коштує цілих 35 тисяч рублів.
- Ми були в шоці від спеки! Не хотілося ні їсти, ні пити, а тим паче веселитися й танцювати, - повідомляють городяни.
Просидівши в залі близько години в нестерпній спеці, гості закладу зрозуміли, що VIP-кімната вільна і там працює інший кондиціонер. Вони попросили офіціантку допомогти їм переміститися в цю залу - хоч і маленьку, але з більш комфортною температурою.
Офіціантка з явно незадоволеним виразом обличчя почала це все переносити. Пізніше мелітопольці побачили, що вона перенесла весь брудний посуд і прилади зі столу, що було абсолютно незрозуміло, хто з якої тарілки їв.
- Попросили замінити нам посуд - знову було незадоволене обличчя. Музика постійно вимикалася незрозуміло з якої причини, у залі літало багато мух. Усі напої, які продавалися в закладі, були теплі. У салатах було дуже багато зелені і мало риби. Загалом свято вийшло незабутнім! Зіпсовано було настрій повністю, - резюмують користувачі мережі.
Раніше ми розповідали про те, що в Мелітополі відомий магазин окупанти перетворюють на черговий шинок.