![Будто кто-то пожевал и выплюнул - мелитопольцы показали в сети, как выглядит пицца в кафе (фото)](/images/news/2024/07/354700.jpg?1720434870)
До війни мелітопольці звикли до гідного сервісу та смачної їжі в кафе і ресторанах. Таке враження, що після окупації нові власники бізнесу різко перейшли на стиль роботи "і так зійде". Від фотографій деяких страв, апетит може пропасти надовго.
Мелітопольці вирішили спробувати нову піцу в асортименті кафе "Токіо суші". Але на них чекало велике розчарування. Те, що привіз постачальник, має вигляд у кращому разі, як дешевий напівфабрикат, а в гіршому, як уже кимось з'їдена піца:
- Токіо суші, замовили піцу, очікування і реальність зовсім не відповідає реальності!
Піцу наче хтось пожував і виплюнув! - пишуть мелітопольці.
Варто зазначити, що скарги на цей заклад у городян уже були. Щоправда, раніше, люди відзначали, що піца в кафе нормальна, а ось локшина і суші нікуди не придатні. Мабуть, власники вирішили весь асортимент "підтягнути" до рівня дна. Бо новинка "Цезаре" не те, що не має вигляду, як у меню, тут навіть складно уявити з фото, які інгредієнти до неї входять.
Нові власники, які поспішили віджати заклади в законних господарів, не вкладають у бізнес жодної копійки, просто вичавлюючи всі соки з вкраденого майна і хизуючись чужою репутацією з минулого.
Так, наприклад, найбільше скарг надходить на кав'ярні, вкрадені в сім'ї Романа Романова, у відтисканні яких брав участь чоловік племінниці псевдо-губернатора Є.Балицького, Костянтин Зайцев.
У підсумку Мама-Міа, Флер-де-ліс і Ялинки-палиці постійно на слуху через величезну кількість скарг мелітопольців на якість страв, сервіс, і засилля тарганів.
Сумно, що з кожним новим відгуком, який з'являється в мережі, стає зрозуміло, що скоро в окупованому Мелітополі взагалі не залишиться місць, де можна буде поїсти або замовити доставку, не зазнавши водночас блювотного позиву від якості та вигляду страв.