![Деоккупируют ли Силы обороны Украины Мелитополь в 2024 году – ответ провидицы (видео)](/images/news/2024/07/355327.jpeg?1721129493)
Мелітополь війська рф захопили ще в перші дні повномасштабної війни. З тих пір довгих майже два з половиною роки українці задаються питанням: коли ж окуповане місто буде звільнено?
Свої думки щодо деокупації тимчасово підконтрольних росії територій Півдня регулярно озвучують військовослужбовці, політики та аналітики. Дають прогнози також і екстрасенси, тарологи, астрологи та інші експерти.
Так, нещодавно провидиця Наталія Разумовська на своєму Ютуб-каналі відповіла на питання, яке турбує її підписників: чи деокупують Мелітополь у 2024 році?
З самого початку карти показали їй, який архангел буде допомагати звільненню міста. Випала карта Люцифера. За словами Наталії, що він часто показувався в розкладах перед початком повномасштабної війни та перший час після вторгнення.
– Давно не приходив цей архангел. Ви уявляєте, що буде відбуватися, як буде деокупація? Імʼя Люцифер означає даючий світло і відноситься він до планети Венера. Основне значення архангела – ангел непримиренності до помилок, пристрастей, низинних інстинктів, але може уособлювати і гординю, – каже провидиця.
Наталія не стала запитувати у карт, чи відбудеться звільнення Мелітополя саме цього року, а дізнавалася за деокупації загалом. Карти показали, що вона буде, але "ціна" буде високою. За словами провидиці, після звільнення настануть дуже важкі часи, але це буде недовго.
– І показує домовленості. Одразу будуть домовленості, але вони не будуть дотримуватися. Але далі – корабель, свобода. І корабель пливе в своє плавання туди, куди він хоче. Біля корабля сонце, це головне… І клевер – надія, – продовжує учасниця "Битви екстрасенсів".
Також карти показали допомогу людства Мелітополю – не якоїсь однієї країни, а набагато масштабніше. І наприкінці Наталія дістала одну карту – рекомендацію для тих, хто лишився в окупованому місті і чекає на звільнення. Випала гора, тобто людям потрібно готуватися до майбутніх складнощів.
– Але розчаровуватися не треба. Я завжди кажу людям, що це не відповідь "ні". Тяжко підійматися нагору, дуже важко, але якщо у тебе вистачить сил піднятися на гору, ти вже на самій висоті і ти є переможець. Тоді з гори вже спускатися легше, – резюмує провидиця.
Нагадаємо, що астрологія, тарологія, нумерологія, ворожіння, пророцтва, мольфарство, екстрасенсорика не є науками і пророцтва не завжди збуваються на 100%. Інформація доволі часто має розважальний характер, тож сприймати її потрібно не серйозно, а лише як ймовірність подій, творцем яких може стати кожна людина, якщо матиме сили духу та натхнення змінити своє життя на краще.