![Запорожский городской совет просит запорожцев не принимать участие в митингах относительно отключений электроэнергии](/images/news/2024/07/355501.jpg?1721301195)
Фото ілюстративне
Ситуація в енергосистемі Запоріжжя залишається складною. Діють графіки відключення світла і деякі люди обурюються. У міськраді попросили громадян проявити терпіння та не грати на руку ворогові.
Про це йдеться на сайті Запоррізької міської ради.
"Країна-терорист прагне не тільки створити тотальний блекаут постійними атаками, а й розгортає довкола відключень масштабні інформаційні кампанії. Зараз триває саме така. Підбурюваннями до мітингів і протестів росіяни сіють розбрат між запоріжцями, створюють засади для масових заворушень, які шкодять на всіх рівнях, - йдеться у зверненні.
Громадян також обурює, що досі в місті існують так звані "елітки" - будинки, які не відключають від світла. Спікер ПАТ "Запоріжжяобленерго" Зореслава Цупренко вже відреагувала на зверненнч громадян. За її словами буде проведена перевірка "еліток" та перепідключення згідно черг.
"Складна ситуація з енергозабезпечення не тільки у Запоріжжі та нашій області. Вона по всій Україні. Докладаються надлюдські зусилля для цілодобового відновлення пошкоджених енергообʼєктів. Деякі потужності вже відремонтовано та введено в експлуатацію - електроенергія вже розподіляється на потреби споживачів. Питання щодо порушення графіків відключень вирішуються. З часом кризова ситуація буде вирішена", - підкреслили в міськраді.
Читайте також: Запоріжобленерго пояснює проблеми з вимиканням світла, та чому елітні будинки в Запоріжжі залишаються зі світлом (відео)
Також на сайті РІА-Південь можна дізнатися інші термінові та важливі новини Запоріжжя та Запорізької області.