![Поклонник "русского мира" из Мелитополя пожаловался россиянке на плохую связь и заоблачные цены (видео)](/images/news/2024/07/355344.jpeg?1721136926)
У мережі прославився черговий "ватник" з тимчасово окупованого Мелітополя. Але цей, на відміну від більшості лояльних до Росії громадян, задоволений далеко не всім.
Усіх шанувальників "руського міра", які стали відомі громадськості завдяки чат-рулетці, складно порахувати. Так, восени минулого року "корінний росіянин" з Мелітополя повідав жителю рф про те, що в окупованому місті хорошу роботу знайти не так вже й просто, а ось ціни на товари і послуги просто захмарні. Трохи пізніше український блогер допоміг ідентифікувати зрадника, який погрожує вбивати "укропів" зі снайперської гвинтівки.
Відзначилися особливою любов'ю до країни-агресора і деякі мешканки Мелітополя. Так, одна чемна "ватниця" публічно зізналася в тому, що відправила вмирати за бункерного диктатора Путіна майже всю свою сім'ю: дядька, брата і чоловіка. А інша, явно небайдужа до алкоголю, городянка заявляла про те, що Мелітополь був тимчасово окупований Україною, а потім сказала, що цю територію і зовсім подарував Україні Радянський Союз.
Черговий прихильник окупаційної політики Путіна засвітився на каналі блогерки з Росії. Він став одним із її співрозмовників у чат-рулетці. Почали розмову з того, що жінка поцікавилася в мелітопольця, стало йому гірше чи краще жити після окупації міста.
- Якоюсь мірою краще, десь гірше, але все можна виправити. Гірше в плані того, що зв'язок поганий, дзвонити важко, додзвонитися дуже складно. А так у принципі краще: і дороги роблять, і зарплати дуже високі. Середня зарплата 50 тисяч, коротше. Це наймінімальніша, - відповів "ватник".
На жахливу якість мобільного зв'язку, а часом і на його відсутність, жителі окупованої Мелітопольщини скаржаться чи не щодня. Люди не можуть додзвонитися навіть на сусідню вулицю. А всі їхні заявки та скарги залишаються без уваги роками.
Що ж стосується зарплат, то тут теж цікавий момент. Так, окупаційна влада платить деяким категоріям працівників вельми непогані гроші, тільки ось дедалі частіше їх доводиться вибивати за допомогою прокуратури.
Послухавши розповіді мелітопольця про гарне життя, блогерка припустила, що тоді й ціни в "нових регіонах" нижчі, ніж у Росії. Заради інтересу вони почали порівнювати вартість продуктів харчування і чоловік був дуже здивований, коли мешканка рф називала ціни на порядок нижчі.
Так, наприклад, у Росії кілограм маринованого шашлику коштує 399 рублів, а в Мелітополі - 700-900 рублів. Молоко 60-62 і 140 рублів відповідно, яловичина 750 і 900 рублів, свинина 295 і 550 рублів.
Мешканка росії щиро дивувалася таким високим цінам. У результаті обидва зійшлися на думці, що це місцеві ломлять ціни.
- Наші каламутять, тому що я ось був у Криму, там все набагато дешевше, ніж у нас. Ну, це наші поки тут ціни високі ставлять, - підсумував зрадник.
Тих, хто впізнав "ватника", просимо анонімно подавати інформацію про нього на спеціально створену електронну скриньку: [email protected] або на наш чат-бот @Riamsupport_bot.