![Стоит антенна, а толку ноль - выходим на трассу связь ловить: жители Мелитополя жалуются на полное отсутствие мобильной связи (фото)](/images/news/2024/07/355236.jpg?1721034686)
Хоча окупанти анонсували будівництво сотень нових вишок зв'язку в Мелітополі, якість зв'язку залишається жахливою. Люди не можуть додзвонитися навіть на сусідню вулицю.
А всі їхні заявки та скарги залишаються без уваги роками. З приходом окупантів жителі захопленої частини Запорізької області відзначають вкрай огидну якість не тільки стільникового зв'язку, а й інтернету. Всупереч гучним обіцянкам рашистів зв'язок та інтернет працювати краще не стали, вони працюють із серйозними збоями або не працюють у принципі.
Російські провайдери не ризикують працювати в окупованому регіоні через санкції, тому на непідконтрольній території України перебувають лише сумнівні оператори з каламутною історією. Через два роки окупації мало що змінилося, російський зв'язок залишається таким самим кострубатим. Інтернет і мобільний зв'язок - чи не головний біль мешканців Мелітопольщини та інших окупованих територій, не рахуючи проблем бродячих собак, вивезення сміття та відсутності медичної допомоги. Кількість скарг не зменшується, вони ллються нескінченним потоком. Люди навіть не можуть викликати швидку або зателефонувати родичам.
- Хочу звернутися з такою проблемою ми жителі м. Мелітополь п. Новий, і місцеві жителі вже не знають як боротися з проблемою яка триває не день і не два, відсутність зв'язку мобільного взагалі. Стоїть дві антени, а толку нуль - вони обидві неробочі. "Світ телекому" антена зламана і "+7 на зв'язку" теж. Взагалі неможливо зателефонувати комусь, за інтернет узагалі мовчу.
Як реагують рашисти на ці скарги? Ніяк. Радять писати заявку провайдерам. Ось тільки за словами мелітопольців відповіді на їхні заявки немає.
- А толку з заявки? Ми заявку подали півроку тому і в офіс ходили, скрізь кажуть: ваша заявка є, а зробити нічого не можемо. Мовляв чекаємо наказу згори, вище це від кого? У мене тато лежачий хворий, мама викликає швидку майже щодня, тільки щоб кудись додзвонитися потрібно виходити на трасу, щоб хоч якийсь зв'язок зловити! Тому техпідтримка і офіс "Мир телекома" - це не допомога для народу!
- Який день дзвоню по всіх гарячих лініях і пишу, а толку взагалі немає. Чую одне й теж, у селищі стоїть дві антени двох різних операторів, в однієї дроти вирвані, а інша просто перестала давати мережу, і користі від неї немає. А фахівці так і не приїхали.
- Селище взагалі все сидить без зв'язку, взагалі незрозуміло, яких вживати заходів, поселення належить до міста, а таке відчуття, що живемо десь у степу.
- Це просто замкнене коло, зателефонуйте туди напишіть сюди, а самі палець об палець не вдарять!
За два з половиною роки окупації року рашисти вбили українські села. Хоча, це стосується абсолютно всього, до чого торкається рука російських загарбників. При цьому частина вишок, встановлених у місті, за словами городян, вимкнена. І пояснення цьому досить просте. Адже ці конструкції встановлюють зовсім не для поліпшення якості зв'язку, а використовують їх у військових цілях, зокрема для тотального стеження за мирними жителями.