![На трассе под Мелитополем оккупанты значительно ужесточили проверки - разыскивают украинское ДРГ](/images/news/2024/07/355657.jpg?1721479859)
Сьогодні в селах під Мелітополем неспокійно. На ділянці дороги в районі сіл Рівне та Семенівка окупанти організували свій КПП і ретельно оглядають автомобілі.
Вони зупиняють усіх підряд, ретельно перевіряють документи і заглядають у салони. Поводяться дуже нахабно. Місцеві жителі стверджують, що ці заходи викликані спробами знайти представників української ДРГ, яка, за словами окупантів, діє в районі Мелітополя.
Свідки зазначають, що рашисти ретельно оглядають кожен транспортний засіб, перевіряють телефони, особисті речі та ставлять багато запитань. У місті, звідки вже виїхала більша частина мелітопольців, повно заїжджих з усіх куточків російської глибинки. Самі окупанти вже бояться, що під виглядом російських гастролерів, у Мелітополь можуть заїхати і партизани.
Основне завдання подібних перевірок - виявлення партизанів і придушення українського опору. Після того, як рашисти затримують когось із мелітопольців за завідомо неправдивими звинуваченнями, з новоспеченими «терористами» знімають фейкове постановочне кіно, сюжету якого позаздрив би сам Голлівуд. А викрадені мирні жителі, яких призначили диверсантами, після тортур, побиті до посиніння, зізнаються у всіх смертних гріхах на відео.