![Грязный пиар невидимого интернета - пропагандисты наперебой хвалят услуги, которых в Мелитополе нет](/images/news/2024/07/355410.jpg?1721207834)
Окупантам набридли численні й об'єктивні скарги мелітопольців на відсутність зв'язку та інтернету. І вони придумали оригінальний спосіб вплинути на ситуацію - розрекламувати відсутній сервіс.
З рекламними роликами в ефір вийшли щонайменше відразу двоє пропагнадистів, і настільки сюрреалістичними, що в жовтій пресі більше правди, ніж піару. У першому сюжеті окупанти спритно апелюють якимись цифрами, і хвалять «МирТелеком», від послуг якого у городян давно сіпається око. Природно, у рашистів своя реальність:
- Понад місяць люди не мали можливості вчитися, працювати і зв'язуватися з рідними. Тепер завдяки роботі Міністерства цифрового розвитку Запорізької області та оператору зв'язку «МірТелеком» у будинки повертається світова мережа, - віщає окупаційний міністр цифрового розвитку, масових комунікацій та зв'язку Григорій Прохватилов.
За його словами, у Приазовському диво-інтернетом користується аж 500 абонентів. З цим же «міністром» записала інтерв'ю ще одна юна і Задорожна пропагандистка. Нічого нового - базові станції будуються, інтернет біжить дротами, а якщо скарги і є, то все через... атак ЗСУ.
Захоплені відгуки персонажів, які ледь зв'язали слова в речення, додаються. Насправді ситуація кардинально відрізняється - і від звіту «міністра» Прохватилова, і від пустодзвінних текстів пропагандистів. Місцеві жителі вірять у ті послуги зв'язку та інтернету, які отримують, точніше, не отримують:
- Який зв'язок? Легше збігати по швидку, ніж викликати. У Токмаку її практично немає. Тільки списують з людей гроші з рахунку і все. А якщо за місяць один раз додзвонився, уже свято а 300-500 руб спишуть, і ніхто не перерахує.
- У с.Скельки Василівського муніципального округу з березня місяця взагалі немає мобільного зв'язку! Кому я вже тільки не писала і не дзвонила, результату НЕМАЄ! - Якщо відповідати на поставлене запитання, то зв'язок став ще гіршим!
- ТБ, Т-2 цифрове ТБ, взагалі практично не працює, постійно зникає сигнал, і це з різними тюнерами Т-2, і різними антенами!
- Ми вже пів року оббиваємо пороги різних чиновників, зібрали купу підписів і документів, щоб у селище провели інтернет, і поки ніяк.... Хоча потрапили в Наутілус 5 і на нас виділили гроші, напевно, не всім указ В. В. Путіна дійшов. Нам пропонують тільки за великі гроші проводити. Але ми будемо далі писати. Глядиш і до нас інтернет проведуть, - пишуть мелітопольці.
Що ж, указ путіна, вочевидь, є в принципі, і йде з такою ж швидкістю, як випромінювання 5G. Але піар сам себе не зробить, дивись, хтось подивиться сюжет, та й повірить. Якщо, звісно, сигнал ловитиме.