![Тук-тук-тук - стучат доносы: оккупанты в Мелитополе будут платить за стукачество](/images/news/2024/07/355718.jpg?1721558421)
Причому абсолютно офіційно. Рашисти вирішили оплачувати послуги "інформаторів". На даний момент їм залишилося визначитися - платити за все підряд або вибірково.
Так склалося історично, що росія і сама по собі є поліцейською державою, і до того ж перейняла все найгірше з "совка", коли в ходу був сумнозвісний жарт, що краще стукати, ніж перестукуватися.
Звісно, коли Мелітополь окупували, у місті знайшлися зрадники, які із задоволенням стали строчити доноси заради не тільки лояльності окупаційній владі, а й для вирішення своїх особистих примітивних ситуацій. Так, мелітопольці доносили на сусідів за сміття. Деякі сексоти доносили за відмінну від зрадників позицію.
Та про що, власне, говорити, якщо в Мелітополі самовіддано стукають один на одного навіть гауляйтери!
Загалом, тепер це буде не тільки заохочуватися на словах, а й грошима:
- Влада схиляється до прийняття досить цікавого рішення. Пропонується оплачувати скарги і доноси, складені простими громадянами. У розробці два варіанти - оплачувати всі без винятку доноси, або ж тільки ті, які матимуть серйозні наслідки, - повідомляють пропагандистські джерела.
Рашисти уточнюють, що тільки за перше півріччя 2024 року росіяни настрочили понад мільйон доносів. І їхня кількість зросла втричі за два роки (як ми розуміємо, від початку війни). На жаль, статистику щодо окупованих областей вони не наводять.
До слова, російські силовики переживають, що оплата доносів може спровокувати потік порожніх скарг і звинувачень. Але скріпна боротьба з "ворогами всередині суспільства", безумовно, переможе. Тому справа залишилася за малим - скласти тарифи й оголосити весь список. На жаль, після цього в Мелітополі жити стане ще небезпечніше. Але гроші для багатьох не пахнуть, чи не так?