Фото ілюстративне
Мова йде про тих бізнесменів, які розташовуються на першому поверсі і у підвальному приміщенні. Влада Запоріжжя знайшла вихід із цієї ситуації.
"Наразі питання на законодавчому рівні повністю не вирішене. Запропонували співвласникам будинків самім ухвалювати рішення щодо того, чи нараховувати плату за тепло. Надалі ці рішення доводитимуть до концерну тепломереж", - прокоментував заступник міського голови з питань діяльності і виконавчих органів ради в Запоріжжі, Віктор Гординський.
Якщо у приміщеннях відсутні радіатори, їх визнають транзитними, додав заступник міського голови Запоріжжя.
Варто зазначити, що попередньо Віктор Гординський наголосив на повній готовності міських тепломереж до опалювального сезону. За його словами, якщо йде мова про маленькі обʼєкти, то маленькі котельні використовуються як пункти незламності. Вони, як правило, знаходяться на базі шкіл і дитячих садочків.
Читайте також: Чи можна скористатися пунктами незламності у Запоріжжі, щоб хоча б гаджети підзарядити - відповідь заступника міського голови (відео)
Також на сайті РІА-Південь можна дізнатися інші термінові та важливі новини Запоріжжя та Запорізької області.