![В Мелитополе рашисты отправят на фронт 17-летних - на ТОТ оккупанты выдают повестки школьникам на 2025 год](/images/news/2024/07/355852.jpg?1721702704)
Рашисти намітили собі чіткий план дій - мобілізувати максимальну кількість українців, і починають вони буквально з 17-річних школярів. Цілком імовірно, що така практика вже застосовується і в окупованому Мелітополі.
Кремлівський диктатор путін підписав наказ про весняний призов. З 1 квітня по 15 липня до лав рашистської армії планують залучити 150 тисяч осіб. Відправляти до військових частин вже почали з 15 квітня.
Чоловіки з 18 до 30 років мусять піти в армію як на території рф, так і на тимчасово окупованих територіях Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей, і зокрема - у Мелітополі.
Варто зазначити, що раніше окупаційна влада так само обіцяла не призивати мешканців ТОТ протягом п’яти років. Проте, як завжди, збрехала.
Однак рашисти вирішили піти ще далі і «обілечувати» не просто з 18 років, а заздалегідь - за рік до повноліття. За повідомленнями «Донбас.Реалії», на тимчасово окупованих Росією територіях України повістки на 2025 рік видають підліткам.
- Після медкомісії приїхали з військкомату і почали видавати приписне, а разом із ним - те, що потрібно з'явитися за повісткою через рік, - зізнався хлопець, якому дивом вдалося виїхати з окупації.
Зазначається, що представники «призовної комісії» завітали до школи разом із діючими російськими солдатами, почали розповідати, як це «добре - служити в армії РФ», як «приємно вбивати українських чоловіків і руйнувати села». А наприкінці цієї проповіді вони вручили всьому класу повістки на наступний рік.
Зокрема, дітям виписали документ, який нібито підтверджує, що вони вже військовозобов'язані, і «мають іти вмирати за Путіна».
- Я знаю близько 20 осіб, яких уже мобілізували. Вони поїхали в той табір у Крим, їх ніхто не відпустив... нібито «бойові дії». Вони там залишилися жити. Потім їх із табору в якийсь санаторій... По 18 стукнуло, поставили на військовий облік і забрали, - додав хлопець.
Повістки - не єдиний спосіб заманити підлітків до лав армії вбивць і насильників. Окупанти докладають титанічних зусиль до створення і підтримки різноманітних пропагандистських організацій.
Там молодому поколінню старанно промивають мізки ідеологією «русского міра», після чого траплялися випадки, коли молодь справді вступала до армії рф.
Ну, а тим часом напередодні Мелітополем прокотилася хвиля медоглядів від військкоматів, яка стрімко розійшлася всіма окупованими містами Запорізької області. Так, наплив чоловіків відзначається в поліклініках окупованого Бердянська та Приморська.
Пройти медичний огляд і отримати довідку для військкомату повинні абсолютно всі офіційно працевлаштовані чоловіки.
За інформацією місцевих жителів, лікарі не скупляться на позначки «здоровий». Їх невимушено отримують навіть люди з серйозними захворюваннями, наприклад, з туберкульозом.