![Конфликт в лагере: дети из Энергодара выдворяют детей из Белгорода](/images/news/2024/07/355935.jpeg?1721762960)
У таборі «Мандарин» діти з Запорізької області побили дітей з Бєлгорода, але керівництво запевняє, що ситуація під контролем.
У кримському таборі «Мандарин» виник конфлікт між дітьми з Енергодара та Бєлгорода.
За словами однієї з матерів, дітям із Бєлгорода було завдано серйозних травм: дівчаткам розбили носи, а хлопчику зламали ребра. Інша мати повідомила, що вожаті змушують дітей залишатися в кімнатах, щоб уникнути побиття. Діти налякані й телефонують батькам у сльозах.
Проте адміністрація табору стверджує, що ситуація під контролем і що діти все вигадали або неправильно зрозуміли.
Під час вечірнього ефіру губернатор Бєлгородської області Гладков прокоментував ситуацію:
«Між дітьми був конфлікт, але подробиці поки не буду розкривати. На місце приїде Андрій Мільохін, який усе з’ясує».
І це вже не перший раз діти з Бєлгорода вступають в конфлікт з дітьми з Запорізької області. Так, в одному з дитячих таборів у Криму, куди відправили дітей із Мелітополя, трапилася неабияка прикрість із бєлгородськими підлітками. Батьки в терміновому порядку вирушили за дітьми.