UA RU

Стрічка новин

Вчора, 20:31

У Броварах голова РДА влаштував п'яну ДТП з постраждалими

Вчора, 20:29

Два роки незламності. Життя ТДАТУ під час повномасштабної війни (фото)

Вчора, 20:03

У Польщі зробили нову заяву щодо військовозобов'язаних українців: подробиці скандалу

Вчора, 19:50

У Мелітополі на стоянці замінували авто - у місті проводять облави та обшуки

Вчора, 19:40

Сварка водіїв у Києві закінчилась стріляниною

Вчора, 19:28

Наскільки небезпечні червоні та коричневі плямки в курячому яйці: багато хто про це не знає

Вчора, 19:27

Дезінформація та вкиди: Іван Федоров розповів про те, хто розпускає чутки про здачу Запоріжжя (відео)

Вчора, 19:19

У Мелітополі окупанти оприлюднили графік руху автобусів на Новий цвинтар у поминальні дні (фото)

Вчора, 19:18

В СБУ зробили заяву про погрози білоруського КДБ ударом по лікарнях Києва

Вчора, 18:45

"Немає законних підстав" - у Мелітополі окупанти почали виселяти квартирантів із "безгосподарного" житла

Вчора, 18:40

У Польщі в українця вкрали 400 тисяч євро готівкою

Вчора, 18:37

На Запорізькій АЕС великий кадровий дефіцит професійних фахівців – Петро Котін

Вчора, 18:20

Уряд визначився з тарифом на електрику

Вчора, 18:08

США дозволили Україні бити ATACMS по Криму - ЗМІ

Вчора, 18:00

РФ атакувала Суми та область: є "прильоти" і загиблі

Вчора, 17:52

Незабаром полетять на Мелітопольський напрямок - далекобійні ракети від США вже в Україні (мапа)

Вчора, 17:52

Блінкен після зустрічі з Сі Цзіньпіном пригрозив Китаю новими санкціями через допомогу РФ

Вчора, 17:32

Запорізькі поліцейські вшанували пам'ять ліквідаторів наслідків Чорнобильської трагедії (фото)

Вчора, 17:30

В Києві терміново евакуюють дві лікарні: одна з них дитяча

Вчора, 17:10

ГУР знищило у Москві гелікоптер Ка-32, який належав Міноборони Росії (відео)

Вчора, 17:03

"Підете воювати за Росію?" - про що з мелітопольцями говорять ФСБшники на фільтрації у Шереметьєво (фото)

Вчора, 16:50

ДПСУ затримала "мандрівників" в гідрокостюмах, які нелегально повертались до України

Вчора, 16:32

Євросоюз обійшов США за фінансовою допомогою Україні

Вчора, 16:23

Морський порт в Бердянську загарбники перетворюють на військово-морську базу

Вчора, 16:12

Окупанти внесли мешканця Мелітополя до списку екстремістів - хлопцеві загрожує великий термін за давню публікацію у соцмережі (фото)
Всі новини

Опитування

Що після деокупації територій (включаючи Мелітополь) робити з бізнесом, який відкрився і працює за російським законодавством, обслуговуючи військові Росії?

  • Передавати у власність держави
  • Передавати до муніципальної власності
  • Взагалі не карати
  • У кожному випадку розбиратися окремо

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    20

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar За Мелитополь

    08 сентября 2022, 20:55

    Для орков ниже:.. Я не свалил, я в Мелитополе!! И жду Украину!! И я не один такой, нас много!! И мы чем можем помогает партизанам и ЗСУ!!.. не дадим спокойно дышать каждому орку в нашем городе!!!.. Мелитополь Украина!

    user avatar Гость

    08 сентября 2022, 18:36

    Тем кто свалил Украина точно не нужна.

    user avatar Гость

    08 сентября 2022, 17:43

    Мелитпольцы сидя в Польше ждут украину! Тем что тут остались она не нужна! Запомните это!

    user avatar Гость

    08 сентября 2022, 17:01

    Мелитопольцы ждут Украину!! Жить в раше невозможно!!! Нам есть с чем сравнивать!! Нет расии, да Украине!!!!

    user avatar Гость

    08 сентября 2022, 16:21

    Мелитопольцы которые свалили, ждут украину! Которые остались, им и на хуй она не нужна! Так что Сриа и Ваня, на тех уебков и работайте!

    user avatar Гость

    08 сентября 2022, 15:45

    Ждут ту украину, которая сдала крым без единого выстрела? Которая сдала Мелитополь за один день ? Которая разворовала гуманитарку в особо курупных размерах во время военного положения? Такая Украина как государство здесь не нужна.

    user avatar Гость

    08 сентября 2022, 15:44

    Псевдопартизаны скоро все будут схвачены и отхуячены.

    user avatar Гость

    08 сентября 2022, 15:17

    Для орка 15:14.. Не п@зди!!! Мелитопольцы ждут Украину!!

    user avatar Гость

    08 сентября 2022, 15:14

    Фёдоров и его карманные партизаны! Неужели вы не понимаете что горожанам на вас по хуй?! Никто уже не обращает внимание на ваши взрывы и рассказы о них! Город живет своей новой жизнью! Забудьте за Мелитополь! Мелитопольцы о вас уже забыли!

    user avatar Гость

    08 сентября 2022, 14:53

    Онищуку когда то за бездействие обиженный жилец ведро фекалий в кабинете на стол вылил...

    user avatar Коментатору ниже

    08 сентября 2022, 14:29

    А с чего ты взял что я орк? Я просто ненавижу вранье!

    user avatar Бойся

    08 сентября 2022, 14:27

    Тюрину К в штаны гранату почему ещё не закинули?Пи #ор все жопы окупантские вылезал!

    user avatar Гость

    08 сентября 2022, 14:18

    Для орка ниже ниже:.. Ты можешь п@здеть сколько хочешь, но мелитопольцы знают кого и где вчера/сегодня чистили!!))).. Спасибо партизанам и Слава Украине!!

    user avatar Гость

    08 сентября 2022, 14:14

    Онишуку приготовиться!!! Не до делали еще партизаны!!! Не хорошо на завтра оставлять то, что можно сделать сегодня!!! Покупай подгузники, хотя не факт что задница останется!!))))) Мелитополь Украина!

    user avatar Гость

    08 сентября 2022, 13:54

    Риа, что же вы твари коменты под депутатами закрыли?! Ванюша дал указание?! Надоело читать про себя любимого от мелитопольцев?!

    user avatar Гость

    08 сентября 2022, 13:49

    Кто не знает Анну ,Анну знают все с Филибера 1

    user avatar Гость

    08 сентября 2022, 13:43

    Хватит врать.никто ничего не взрывал у онищука .живу рядом ничего не слышал и не видел.пиз дуны.

    user avatar Гость

    08 сентября 2022, 13:29

    Ну что онишук, штанишку сухие или как?)))) Тебе уже не спастись!!)))) И семейству твоему тоже и детям твоим!! ! Отомстим за убитых детей, за убитых женщин и стариков!!! Мелитополь Украина

    user avatar Оленевод Шойгу

    08 сентября 2022, 12:47

    Без паники. Партизан не существует. Мы это сами взорвали. Если бы мы не взорвали дома коллаборантов, это бы сделали солдаты НАТО.

    user avatar Гость

    08 сентября 2022, 12:41

    Отлично!!! Хорошо, но мало!!! Смерть фашистским оркам и предателям!! Мелитополь Украина!

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2023 Всі права захищено.