![Прикрываются детьми: в Запорожской области оккупанты размещаются в школах во время учебного процесса](/images/news/2022/10/301903.jpg?1666542015)
Використовувати цивільні як "живий щит", це давня практика російських терористів. Українців вони вважають людьми другого ґатунку, тому ні дорослих, ні дітей їм не шкода.
Про те, що російські окупанти з великим бажанням облаштують свої позиції у школах, було відомо давно. Тільки коли під час канікул школи були порожніми, це ще можна було зрозуміти. Проте з 1 вересня загарбники вивели дітей на навчання, обіцяючи їхнім батькам безпеку та свій "захист". Зараз те, що це був початковий план створення "живого щита" для прикриття дітьми, стало очевидним фактом й отримує все більше підтверджень.
Так Генштаб ЗСУ повідомляє, що російські окупанти в Запорізькій області займають бойові позиції та ховаються від вогню українських військових у школах просто під час занять, коли там перебувають діти.
Найчастіше орки облаштовують свої позиції та міні-склади озброєння на звільнених від навчального процесу поверхах чи корпусах шкіл. Життя дітей вони свідомо наражають на небезпеку, знаючи, що українські військові не будуть атакувати такі об'єкти.
Тим часом, у Мелітополі військові Росії хапають людей на вулиці за розмови по телефону