Військові російської армії продовжують засипати міста та села Запорізької області снарядами, мінами та ракетами.
Під вогнем найчастіше опиняються місцеві жителі. Як повідомили у Запорізькій окремій бригаді територіальної оборони, нещодавно медики ТРО допомогли мирним жителям, які опинилися під вогнем.
- Після чергового обстрілу населеного пункту у Запорізькій області медики Василівського батальйону територіальної оборони з позивними "Терапевт", "Махно" та "Музикант" прийшли на допомогу, стабілізували поранених та евакуювали їх до госпіталю, - розповіли у ТРО.
![](https://subbota.ua/wp-content/uploads/2022/10/309535936_166697882695028_4747770472963359357_n.jpg)