Ситуація як у Мелітополі, так і в інших містах півдня, з кожним днем стає все більш напруженою. Перевірки автомобілів стали жорсткішими, люди просто на вулицях "законно" перевіряють телефони.
Також окупанти шмонають автомобілістів. Солдати російської армії ретельно перевіряють кожну машину. У водіїв запитують документи на автомобіль, пасажири мають особисті документи.
Догляду піддається і багаж - людей змушують відкривати сумки та показувати вміст. Перевіряють також телефони та ноутбуки. Причому не лише галерею, де потенційно можуть бути фотографії військової техніки, а й соціальні мережі. На українську символіку, чати та висловлювання реакція може бути непередбачуваною.
– На Водоканалі стоять, перевіряють документи, доглядають салони та багажники, – пишуть мелітопольці.
Також повідомляють, що з боку Приазов'я пробка до світлофора в Костянтинівці і сьогодні швидше заїхатиме через Садове. Біля стадіону на Невського також стоять поліцаї.