![Переселенцы из Мелитополя могут бесплатно отдохнуть в Хмельницкой области](/images/news/2024/07/356445.jpg?1722324518)
Діти з Мелітополя можуть безкоштовно відпочити в Кам'янці-Подільському за благодійним партнерським проєктом «Дітям війни».
В Управлінні освіти Мелітопольської міської ради повідомили, що відпочинок для мелітопольців у місті Кам'янець-Подільський триватиме з 14 по 28 серпня 2024 року. Поїхати в історичне місто на 14 днів можуть учні віком від 10 до 15 років, які перебувають на підконтрольній території України та навчаються в мелітопольських навчальних закладах.
Під час відпочинку за дітьми спостерігатимуть педагоги з Мелітополя. Трансфер до Кам'янця-Подільського та у зворотний бік оплачують батьки. Проживання, харчування та екскурсії - безкоштовно. Охочі відправити своїх школярів на оздоровлення мають заповнити форму благодійної програми «Дітям війни». Мета благодійного проєкту «Дітям війни» - переміщення дітей із небезпечних регіонів України, їхня соціалізація, оздоровлення та поліпшення емоційного стану. Взявши участь у програмі діти зможуть оздоровитися, відпочити, отримати психологічну та педагогічну допомогу.
Нагадаємо, школярі з тимчасово окупованого Енергодара підсунули «свиню» окупантам у Криму.