![Украинский десант высадился возле Запорожской АЭС - российские СМИ (фото)](/images/news/2022/10/302408.jpeg?1667037032)
Російські ЗМІ зранку сурмлять про спробу штурму ЗАЕС. Окупанти язиком знищують чергову неіснуючу десантну групу ЗСУ.
Наша пісня хороша – починай з початку. Окупанти та кремлівська пропаганда вкотре вигадали "український десант", який намагається в нерівному бою захопити Запорізьку АЕС. Відповідне повідомлення з'явилося у російських ЗМІ вранці 29 жовтня.
Першим про "висадку українського десанту" повідомив одіозний колаборант, член окупаційної адміністрації Запорізької області Володимир Рогов - головний автор повідомлень про "тисячу та одну висадку українського десанту на ЗАЕС". На цей раз Рогов авторитетно посилається на "слова очевидців".
Пізніше кремлівські ЗМІ повідомили, що "спробу висадки десанту" в районі Запорізької АЕС "вдалося відбити" і "противник зазнав втрат і відступив".
Нагадаємо, що за останні місяці було вже понад десяток випадків оголошення окупантами про спроби "штурму" ЗАЕС українськими десантними групами, проте жоден із них так і не підтвердився. Всі ці повідомлення вкидаються загарбниками для нагнітання "ядерної істерії" навколо атомної станції, а також заради нагород і премій за боротьбу з "невидимим десантом".
Тим часом мелітопольська торговчиня на камеру заспівала дифірамби російському рублю.