UA RU

Стрічка новин

Сьогодні, 14:54

Недодама, заспокойтеся - російську туристку захейтили за відгук про Кирилівку

Сьогодні, 14:47

Якою має бути вологість у квартирі і на що вона впливає

Сьогодні, 14:34

Скільки літаків F-16 передадуть Україні у 2024 році: розрахунок експерта

Сьогодні, 14:18

У Запорізькій області внаслідок обстрілів виникло чотири пожежі

Сьогодні, 14:10

РФ поскаржилась США на підготовку Україною "таємної операції". Київ просили цього не робити, - NYT

Сьогодні, 13:59

Секретарка Мелітопольського окупаційного суду отримала підозру в колабораційній діяльності (фото)

Сьогодні, 13:50

У Польщі прикордонникам дозволили застосовувати зброю для самозахисту: це не всім до вподоби

Сьогодні, 13:29

Сили ППО вночі збили керовану авіаційну ракету та чотири "Шахеди"

Сьогодні, 13:28

На Запоріжжі ворог намагається вибити підрозділи Сил оборони з позицій

Сьогодні, 13:10

У Рязані поскаржилися на атаку дронів на аеродром "Дягілєво": там базуються Ту-95

Сьогодні, 12:59

В Україні запустили проєкт для обміну мелітопольських зрадників і колаборантів на полонених українців (фото)

Сьогодні, 12:50

Трамп заявив, що "добре відновився" після спроби вбивства

Сьогодні, 12:30

У Запоріжжі на дитячому майданчику виявили гранату

Сьогодні, 12:28

Пенсії та тарифи у серпні: на які зміни чекати українцям

Сьогодні, 12:10

Боррель закликав Китай сприяти мирному процесу в Україні та припинити експорт в РФ

Сьогодні, 11:59

Потрібні винятки в санкціях для комунікації з окупованим Мелітополем - експерт

Сьогодні, 11:51

Чи зростатиме курс долара в останній місяць літа: прогноз банкіра

Сьогодні, 11:38

Скільки підземних шкіл побудують у Запорізькій області та як їх будуть використовувати після війни (відео)

Сьогодні, 11:27

Трамп лякає третьою світовою війною у разі свого програшу на виборах

Сьогодні, 11:10

Росіянам, імовірно, не вистачає ресурсів для активізації дій в районі Авдіївки, - ISW

Сьогодні, 10:59

Замість заслання в Сибір - Мальдіви: гауляйтер у Мелітополі терміново «відкрив» аквапарк

Сьогодні, 10:50

Росіяни пишуть про масовану атаку дронів на Брянську і Курську області

Сьогодні, 10:31

Економіка Північної Кореї відроджується завдяки Росії, - Bloomberg

Сьогодні, 10:28

Внаслідок ворожих обстрілів Запорізького району поранено трьох людей

Сьогодні, 10:08

Чому не можна вбивати павуків, що живуть у квартирах та будинках: пояснення вчених
Всі новини

Опитування

Яким Ви бачите своє майбутнє після деокупації Мелітополя?

  • Повернусь додому за будь-яких обставин
  • Дуже хочу повернутися додому, але ще точно не знаю
  • Повернусь після закінчення війни до України, але не в Мелітополь
  • Залишусь в країні, де зараз перебуваю
  • Не знаю, поки не думаю про це

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    21

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Гость

    26 января 2023, 16:19

    Животное - это данильченко хуже любой бродячей собаки вот эту тварь надо истребить первым делом

    user avatar Гость

    26 января 2023, 14:50

    За размножение свинособак в Украине, следит ЗСУ и хорошо с этим справляется.

    user avatar Гость

    26 января 2023, 10:35

    Горбачев ещё изображал даже строительства приюта для бездомных животных, проект которого успешно как всегда заводил.

    user avatar Гость

    26 января 2023, 10:33

    Большой специалист по бродячим собакам предатель Костя Горбачев. Он эту работу ещё изображал во времена Вальтера. Бездерь полный.

    user avatar Гость

    26 января 2023, 10:32

    Ваш хвалёный Шариков-Зубарев не гнушался воровать до войны даже со средств,выделенных на стерилизацию несчастных животных!Есть документальные доказательства!И что,вы об этом не знали?Сделали типа тендер,на котором выиграла не профессиональная фирма с меньшими затратамиа какие-то проходимцы,предложившие откаты!А кто там знает,сколько по факту было отловлено и простерилизовано животных?Суки вы все вместе с вашими бездарными и жадными депутатами,мэрами и дипломатами!Не разобрали бы бюджет,может и не надо было бы просить оружие у запада,и войны бы не было!Это из-за нашего тупого продажного руководства народ гибнет!

    user avatar Гость

    26 января 2023, 10:32

    Ваш хвалёный Шариков-Зубарев не гнушался воровать до войны даже со средств,выделенных на стерилизацию несчастных животных!Есть документальные доказательства!И что,вы об этом не знали?Сделали типа тендер,на котором выиграла не профессиональная фирма с меньшими затратамиа какие-то проходимцы,предложившие откаты!А кто там знает,сколько по факту было отловлено и простерилизовано животных?Суки вы все вместе с вашими бездарными и жадными депутатами,мэрами и дипломатами!Не разобрали бы бюджет,может и не надо было бы просить оружие у запада,и войны бы не было!Это из-за нашего тупого продажного руководства народ гибнет!

    user avatar Гость

    26 января 2023, 10:29

    Если кто забыл большой специалист по бездомным собакам есть предатель Костя Горбачев. Во времена Вальтера он изображал эту работу. Он специалист.

    user avatar Житель

    26 января 2023, 09:57

    Вот именно- свалили, побросали своих собак котов, некоторых даже в квартирах и дворах позапирали не верную гибель- интересно, как потом собирались возвращаться в эти квартиры- даже иаленьуих йорков- а ведь в Европе принимали с животными. Да что там- стариков лежачих бросили! Так уже заткнитесь там.

    user avatar Гость

    26 января 2023, 09:56

    Чубатые, ну скоро вы вылезете с укрыття? Скучно без вас! Особенно без вашых"мы вас всех найдем. Скоро"!

    user avatar Мелик

    26 января 2023, 09:44

    Никто никого не встречал хлебом, солью, что ты мелеш. Мы Мелитопольцы заложники ситуации, и нехер нам угрожать. Нужно было границы охранять, все знали. А теперь мы виноваты вл всём

    user avatar Гость

    26 января 2023, 09:00

    Ваши диды хваленые встречали в Мелитополе немцев с хлебом солью, как и вы твари сейчас встречаете русню, и участь у вас та же как и у дидов или дилдов, весеть на столбах, это касательно любителей узкого мира и колобков.

    user avatar Гость

    26 января 2023, 08:58

    Скоро узнаешь какой растов тот который в расии

    user avatar 08:51

    26 января 2023, 08:55

    Какой рАстов, клоун?))

    user avatar Гость

    26 января 2023, 08:53

    Диды в рот брали а шо там по Запорожью взяли? Или как диды в рот взяли?

    user avatar Гость

    26 января 2023, 08:51

    Диды ваивали ждите вечером сюрприз в Крыму, Брянске, Саранске, Энгельс, Курск, растов

    user avatar Гость

    26 января 2023, 08:49

    Здесь пидор здесь а после тревоги в Украине жди сучка Энгельс, Крым, Ставрополь, Белгород, Курск и вся остальная мразь котлетки для вас пидоры уже подехал.

    user avatar Гость

    26 января 2023, 08:48

    А украинский Мелитополь решил проблему бродячих животных за много много лет?

    user avatar Гость

    26 января 2023, 08:45

    У хохлоскота воздушная тревога объявлена! Уси в укрыття! Пропали запальные коменты чубатых! Ау, мелитопольцы, которые "мы никуда не уезжали, мы партизаны " где вы, в укрыттях в Запорожье? Клоуны блть!

    user avatar Гость

    26 января 2023, 08:32

    Света, ну у тебя проблема что кобзаря сняли, а у Данильченко бродячие животные!

    user avatar Олег Балицкий

    26 января 2023, 08:12

    Животной страх в глазах этих животных.. и он не безосновательный они прекрасно это знают, с новым мирным днём тебя галя, а осталось у тебя их очень мало.

    user avatar Гость

    26 января 2023, 08:09

    Обратный отсчёт для Гали, рогоуа, сикута, ипалика уже пошёл 3 -2-1.....

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2024 Всі права захищено.