Російські загарбники в Мелітополі іноді приміряють на себе роль благодійників, але з кожним разом у них це виходить все гірше і гірше.
Днями представники окупаційної влади повідомили грандіозну новину - у міському парку завершили монтаж нового дитячого майданчика. Щоправда, ігрова зона, як і все в "руськом міре", далеко не першої свіжості. До того ж, дві гірки і гойдалку-балансир з облупленою фарбою навряд чи можна назвати повноцінним простором для відпочинку дітей. Дивовижно, що загарбники ще не перефарбували ігрову зону в кольори триколору.
Не виключено, що рашисти цей майданчик десь вкрали, а потім встановили на "Поляні казок". Або ж ці гірки були закуплені ще за легітимної влади за бюджетні кошти і зберігалися весь цей час на складі. Саме так було з майданчиком, який окупанти встановили в екопарку.