![Сербским братьям атмосфера нравится - добровольцы из Мелитопольского батальона похвастались бытом в отжатом доме](/images/news/2023/04/316171.jpg?1680692948)
Сталося те, чого ніхто не очікував. Добровольці з батальйону імені Судоплатова більше не записують відео на площі, їх відправили гратися у "війнушку" майже по-справжньому, зовсім, як дорослих...
Рашисти похвалилися дітищем, так би мовити, вирощеними в окупації гомункулами, батальйоном ручних добровольців. Хлопчики доросли до рівня відселення в окремий будинок...
У мережі показали нехитрий побут добровольців - напівзруйнований будинок, грубка на дровах. Її топлять екіпіровані до зубів люди в балаклавах. У цей час інші - не менш ряджені носять дрова.
Приписка до натюрморту відповідна: "ворог недалеко, снаряди прилітають регулярно, але на апетит і сон це не впливає. Сербським братам атмосфера подобається". Загалом хлопчики їдять і сплять добре, в проміжках розважаючи сербських найманців, з якими раніше зганьбився господар батальйону, псевдо-губернатор Є.Балицький.
Але все ж таки талант не пропити. У перервах між сном і прийомом їжі, добровольці все також роблять подячні відео. Змінився лише антураж. Тепер горе-солдати позують на тлі природи.
Крайній раз відзвітували про отримання медичних комплектів. Четверо ряджених висловили величезну подяку якомусь товаришеві кілеру за "надані чудові медичні комплекти". Тобто виходить, навіть аптечкою кишеньковий батальйон господарі забезпечити не в змозі. Ну, що ж, нехай і далі топлять грубку і палять бамбук, так-то хоч по скріпах...