![Учитель, водитель и пекарь - гауляйтер пугает мелитопольцев из Москвы](/images/news/2023/04/316263.jpg?1680778703)
Псевдо-губернатор Є.Балицький закликав мелітопольців самих подбати про свою безпеку. Буквально власним прикладом - боягузливий зрадник відсиджується на болотах...
Мелітопольці чекають ЗСУ, колаборанти - теж. Тому ті, яким статус дозволяє - вивозять з окупації сім'ї. Сошки дрібнішого масштабу - добряче пригорюнилися, і як ніколи, бояться згоріти на роботі. Ну, а великому кораблю - велике плавання. Є.Балицький не тільки відправив сина на удальонку в Дубаї, а й сам чекає розв'язки сюжету в Москві.
Тут він узяв участь у засіданні ради безпеки рф, присвяченому питанням забезпечення законності, правопорядку та громадської безпеки на окупованих територіях. Після засідання Є.Балицький ще більше підлив олії у вогонь, нагадавши мелітопольцям про "мирного" Максима Зубарєва, якого підірвали в Мелітополі в понеділок, але, незважаючи на свою відданість "русскому міру", він набув статусу екс-глави акімовської адміністрації дещо раніше, ніж полум'яний привіт.
Далі Є.Балицький вирішив нагнітати обстановку в геометричній прогресії, заявивши, що в неспокійному Мелітополі жертвою може стати будь-хто: вчитель, водій, пекар. Втім, висновок вийшов у гауляйтера сміливо цілком очевидний, рятувати мелітопольців Є.Балицький точно не має наміру:
- Також хочу нагадати, що від кожного з нас залежить наша спільна безпека. Не можна втрачати пильність, за найменших підозр або за наявності інформації про підготовку злочинів потрібно негайно інформувати правоохоронні органи, - повідомив Є. Балицький.
Йому з Москви видніше, звісно. Боягузлива сутність зрадника викликає огиду, навіть у тих, хто повірив Є.Балицькому і його казкам про "русский мир". А це все ті ж пекарі, водії, вчителі, яким після подібних думок варто зібратися з думками і усвідомити, що порятунок потопаючих - справа рук самих потопаючих.