![В Мелитополе муж коллаборантки, пиарившийся на Холокосте, активно хвалит русский мир (фото)](/images/news/2023/04/316281.png?1680792938)
У Мелітополі виявили ще одну сім'ю зрадників. В одну «ячєйку общєства» злилися "активіст єврейської громади Мелітополя", що активно славить русскій мір, і затята сепаратистка, яка допомагала проводити фейковий референдум.
Черговий колаборант - це "активіст єврейської громади Мелітополя" (так його представили телеграм-канали рашистів) Євген Грінгауз.
Який - уже в процесі святкування Песаха, найшанованішого серед іудеїв свята, дозволяв собі таке несамовите лизоблюдство по відношенню до московитських варварів, що інколи ставало ніяково.
Виглядали такі "лобзанія" щонайменше жалюгідно, а загалом - огидно.
- Ми продовжувачі російської громади, влилися в неї дуже органічно, почуваємося комфортно... Значно покращилося життя і добробут народу, вони можуть собі вже дозволити і лікування безкоштовне. Бачимо, що ставлення влади до нашої громади позитивне - нами опікуються, нас постійно запитують: чим допомогти?
Зазначимо, що особливо цікаво виглядає фраза про те, що люди можуть собі дозволити безкоштовне лікування - і продовжимо.
Свого часу Євген любив піаритися - зокрема і з проклятими "укропатріотами" - на всіляких "пронизливих" заходах. Зокрема, як родич жертв Голокосту, він світився на відкритті меморіалу в пам'ять про цей страшний геноцид.
- Бабуся Геня - Євгенія, на честь якої Євгеном назвали і мене, не поїхала в евакуацію перед окупацією Мелітополя, і була розстріляна в одному з ровів за Костянтинівкою. Їй тоді ще не було й 50-ти років. Городян-євреїв туди погнали пішки, - говорив Євген Грінгауз у 2020-му, за півтора року до початку московитського вторгнення.
Дружина Євгена, Людмила Грінгауз - зрадниця масштабніша за свого чоловіка. На відміну від нього, вона вже має "в активі" кримінальну справу, порушену СБУ. Дамочка давно й енергійно "топила" за русскій мір, а з приходом рашистів зголосилася взяти участь у проведенні фейкового референдуму в Мелітополі. І не просто взяти участь, а очолити місцеву виборчу комісію.
- Людмила Грінгауз завжди була в групі підтримки гауляйтера Запорізької області. Підробляла черговою мітингувальницею і носієм-тримачем плакатів, слоганів, транспарантів. Спочатку при Партії регіонів, потім при Опоблоці, залежно від того, в яку партію шарахався електорат Є. Балицького, - писав РІА-Мелітополь кілька тижнів тому.
Загалом, сімейка точно відповідає прислів'ю: "Два чоботи пара - і обидва ліві".
...Ну, можна ж було просто помовчати. Або, здогадуючись про наслідки таких спічів, виставити "під" камери когось іншого - дурнішого і молодшого. Адже й так уже в болоті по саму шию!
Ні, це не наш шлях! І в "розпал" головного іудейського свята активіст єврейської громади Мелітополя, який є родичем жертви Голокосту, без жодних сумнівів хвалить "турботливий і справедливий" "русскій мір", який убив десятки тисяч невинних мирних українців і розв'язав війну в центрі Європи!
Окремим рядком хочеться нагадати про те, що Людмила Грінгауз - донька видатного мелітопольця, героя другої світової Жана (Івана) Захарі. Який закінчив війну в Берліні як сержант 687-го окремого Седлецького батальйону зв'язку і начальник радіостанції. Брав участь у визволенні (теперішньому) Кавказу та України, боїв за Польщу (визволяв Варшаву) і Німеччину (учасник штурму Берліна). Залишив на Рейхстазі напис "Від Мелітополя до Берліна. Жан Захарі".
Був нагороджений орденом Червоної Зірки, орденом Вітчизняної війни I і II ступенів, орденом Трудового Червоного Прапора...
У січні 2014 року, за кілька тижнів до початку "офіційної" анексії Криму, на будинку, де жив Жан Захарі, було відкрито меморіальну дошку на його честь.
"Славних прадідів великих правнуки погані!" - писав 1845 року Тарас Григорович Шевченко - з подібного, до речі, приводу...