![В окружении мелитопольского гауляйтра Е. Балицкого завелся предатель (видео, фото)](/images/news/2023/04/317398.jpg?1681937353)
Незважаючи на те, що так званий т.в.о. губернатора Запорізької області Є. Балицький все ще намагається грати хорошу міну за умови поганої гри та зображати спокій, насправді справи в нього кепські.
Навіть перебравшись подалі від вибухонебезпечного Мелітополя до Москви, Балицький судорожно думає про те, як і куди йому заховати награбоване. Цим питанням він спантеличив уже коло близьких людей. Долю людини, яка, власне, і стала головним зрадником, що здав Мелітополь ворогові, "просканувала" майстер таро, екстрасенс і родознавець Ольга Стогнушенко.
Розклад таролога показав, що вже сьогодні Балицький доручів команді найближчих зі свого оточення людей розв'язати головну його проблему - як заховати або, куди вкласти велику суму грошей, яка може забезпечити йому ситу старість.
- Відчуття, що людина намагається прийняти якесь безперспективне рішення. На ліво підеш - коня втратиш, на право - голову відрубають. У нього хитка ситуація і вибирати доводиться між - померти або захворіти.
Найближчого місяця доля його непересічна - разом із партнером або товаришем, молодшим за нього за віком, вони думають, куди їм заховати гроші. Однодумців навколо себе організовує, а очікує на нього вимушений відхід, неможливість хоч якось захистити себе, провал усіх планів, - описує майбутнє зрадника Ольга Стогнушенко.
До речі, шлях колаборанта Є. Балицького, згідно з передбаченнями екстрасенса, обірветься дуже скоро десь у дорозі. Його зрадить саме та людина, на чию допомогу він так розраховував. Загалом, усе дуже передбачувано. Як кажуть у народі, собаці собача смерть.
Звісно, вірити чи не вірити у розклади Таро і пророцтва всіляких ворожок і екстрасенсів - особиста справа кожного. Але у випадку з Балицьким і до ворожки ходити не варто, щоб зрозуміти, що його долю визначено наперед. І його, як людини, яка занадто багато знала, спробують позбутися самі ж рашисти. А ось чиїми руками вони це зроблять, це інше питання. У випадку з Балицьким, це простіше зробити руками людей з його ж оточення.
А коло однодумців Є. Балицького, яким він довіряє, не таке вже й широке. Його вічний помічник, якому відведена роль скарбника, Андрій Ковганко. Дружать ще зі студентської лави, разом навчалися в льотній школі в Тамбові.
До війни Ковганко готовий був підставити плече Балицькому і навіть збрехати, якщо той попросить. Одна така брехня закінчилася великою ганьбою для Андрія Ковганка. Суду він дав брехливі свідчення про те, що в бізнес-центрі сім'ї нардепа Євгена Балицького на пр. Б. Хмельницького, 70 (там зараз перебувають російські пропагандисти і фсбшники), у нього вкрали куртку з ключами від автомобіля Балицького, банківськими картками, посвідченням помічника народного депутата і 10 тис. грн. готівкою.
А вже через 4 місяці після крадіжки під час додаткового допиту колишній льотчик і офіцер, раптом, заявив, що в кишені куртки знаходилися 10 тис. доларів США, а не гривень. Критично оцінюючи брехливі свідчення потерпілого, суд тоді ухвалив повернути Андрію Ковганку куртку, ключі від автомобіля та документи, які перебували в кишені куртки під час розкрадання. Як покарання за брехню суд не став стягувати з обвинуваченого матеріальну шкоду на користь помічника нардепа.
До речі, саме Ковганко був поруч із Є. Балицьким, коли той керував пограбуванням заводу автотракторних запчастин в Обільному.
Утім, є в гауляйтера ще один вірний пес - Віталій Ярчук.
Цей зрадник якраз молодший за Балицького. Офіційно значиться директором заводу АГАТ і МЗПС. Але на ділі курирує рейдерські захоплення промислових підприємств у місті. Є інформація, що Євген Балицький і Віталій Ярчук на початку окупації щотижня вивозили в Сімферополь мінімум 10 фур сільськогосподарських запчастин мелітопольських виробників. Ба більше, вони організували перевантаження продукції на підприємстві Сімферопольсільмаш, вступивши в змову з гендиректором цього підприємства Борисом Бєлокопитовим. З кожної машини колаборанти мали мінімум 50 тис. дол.
Хто перший зрадить "царя", вже скоро дізнаємося.