![Оккупанты опубликовали реестр предателей Запорожской области с подробным досье на каждого (фото)](/images/news/2023/04/317480.jpg?1682020487)
Мелітопольські зрадники останнім часом заметушилися і навіть стали просити пропагандистів не світити їхні обличчя в кадрах.
Особливо дбають про свою безпеку ті, хто погодився брати участь у комісіях на всеросійських виборах. Тож у своїх постах про чергові партійні збори "Єдиної росії" місцева гауляйтерка Г. Данильченко вже виставляє фото із заблюреними обличчями.
Однак насправді приховувати зрадників ніхто не збирався. І поки містечкові гауляйтери вдають, що прикривають своїх поплічників, рашисти складають реєстр зрадників і зливають їх в Інтернет з усіма подробицями: фотографіями, датою народження, місцем роботи, посадою.
А створюють цей реєстр на допомогу для співробітників спецслужб і партизанського руху люди Путіна від партії Единая россия.
Кого тут тільки не зустрінеш: від студентів-вискочок до пенсіонерів-кар'єристів. Деякі, виявляється, балотуються в єдинороси цілими сім'ями. Так, укотре родина голови Новенської сільської ради Валентина Бутенка вкотре пригвоздила себе клеймом "зрадник". Нагадаємо, Валентин Бутенко в перші місяці окупації клявся представникам української влади, що жодного разу не колаборує. Так тривало доти, доки пропагандисти не розкрили рашистського "підпільника" у відео з так званим очільником Мелітопольської військово-цивільної адміністрації Андрієм Сигутою.
Бутенко, який залишив не сколаборованих вчителів і лікарів без зарплати, як Ленін з діловим виглядом вказував рукою на свій шлях.
Сам гауляйтер Новенської сільради у виборах участі не бере. А ось його син і ще одна родичка подали свої кандидатури.
Місцевий качок-підкаблучник Роман Дзюба, якого колаборантка і за сумісництвом дружина Олена Шапурова призначила начальником департаменту фізкультури та спорту при фейковому Міністерстві молоді та спорту Запорізької області, теж подався в політики. І навіть анкету свою розмістив.
А ось Сергій Костиря - вічний ад'ютант тіньового колаборанта Олександра Фалька, у мирному житті намагався бути тінню і ніде публічно не світитися. На Центральному ринку тихо вів справи за часів, коли його шеф був начальником, потім у ритуальному бізнесі шустрив за А. Фалькo.
Але кремль спустив для колаборантів нові директиви. І пропетляти не виходить. Тому нинішньому заступнику муніципального підприємства "Ринки" мимоволі довелося засвітитися.
Цілу плеяду колаборантів-єдиноросів зростив у своєму фейковому виші Андрій Чуйков. Колишній перший проректор ТДАТУ імені Дмитра Моторного, професор Світлана Нестеренко теж бере участь у виборах.
Вона активно проводила політику "перетягування" викладачів до фейкового університету, схиляючи до співпраці з окупантами, обіцяючи високі зарплати. Наразі Нестеренко обіймає посаду в.о. першого проректора фейкового МДУ.
Будує свою політичну кар'єру в окупованому Мелітополі й колишній співробітник ФСБ Антон Лукоянов.
Сьогодні він обіймає посаду директора ДОПГ "Мелітопольське". Це держпідприємство України було вкрадено за його активного сприяння. Як розплата - керівна посада. І "контрольний постріл" - зрадника засвітили вже на всіх рівнях.
"Уже сьогодні, спільно з т.в.о. губернатора Запорізької області Євгеном Балицьким і главою Мелітополя Галиною Данильченко, розроблено 10-річний план із відновлення та розвитку підприємства, яке було занапащено за часів України. Ця програма дозволить підприємству стати найбільшим у сучасній Росії", - заявив на камеру рашистів Лукоянов, тим самим зізнався, як сам особисто навмисне знищував садівництво в Мелітополі та районі.
Природно, не відбулася б партія "Єдиної Росії" без місцевого вискочки-студента Кирила Кузякіна.
Цього рашистського хлопчика за викликом було помічено практично у всіх проросійських організаціях. Спочатку він був членом руху "Юг молодой", який курує путінська партія "Единая россия". Потім став піаритися на допомозі ветеранам, потім став волонтером-екологом. Чорні светри одного "молодіжного руху" він змінює на білі іншого, з "червоного" стає "синім" і назад. Тепер ось уже в партію подався.
І це далеко не весь список зрадників, яких кремль уже засвітив для українських спецслужб. Інших "колобків" шукайте за посиланням через ВПН. Дуже зручно. Усі колаборанти в одному місці, як на долоньці.
У разі, якщо вам відомі факти співпраці будь-яких осіб з окупантами Мелітополя, просимо анонімно подавати зазначену інформацію на спеціально створену електронну скриньку: [email protected]
Детальніше про можливі форми співпраці з окупаційною адміністрацією та формат надання інформації - у чат-боті Мелітопольської міської ради:
@MelitopolGovUA_bot