![Удалось узнать некоторые детали относительно "плана эвакуации" рашистов из Энергодара, - соратник главы Никопольского РОА](/images/news/2023/04/317485.jpeg?1682023925)
Місто планується залишити повністю недієздатним.
Дитячі садки та школи в кращому разі залишаться без інвентарю. У гіршому — є й інші сценарії, проте є паралельна команда заощаджувати боєприпаси.
Якщо "оборона Мелітополя" буде прорвана, то ще до виходу з Мелітополя, рашисти планують евакуювати всіх окупантів з Енергодару, включаючи колаборантів. Причому їхня думка нікому нецікава — вони бачили багатьох "людей" в обличчя.
Рашисти нічому не навчились, тому вони хочуть довгою колоною проїхати Херсонщиною до Криму, залишаючи за собою міни та гранати, щоб навіть місцеві не змогли пересуватися.
Все зовнішнє спостереження міста буде демонтовано. Запорізька АЕС не постраждає, але Запорізька ГРЕС перестане функціонувати. Планується пошкодження найважливіших вузлів контролю та створення неможливості запуску станції.
Про це повідомляє соратник голови Нікопольської РВА.
В порту окупованого Бердянська судно завантажується краденим зерном.