![В Запорожье благодаря неравнодушию женщины удалось вернуть домой мальчика с инвалидностью](/images/news/2023/04/317608.jpg?1682154989)
Поліцейські Запоріжжя вручили подяку місцевій жительці, яка допомогла розшукати зниклу дитину.
Днями в Заводському районі міста запоріжанка помітила на вулиці 13-річного хлопчика одного. Жінку схвилювала доля дитини, тож вона вирішила зателефонували на спецлінію 102. Повідомляє пресслужба Патрульної поліції Запоріжжя.
На той момент ювенальні поліцейські вже шукали хлопчика, оскільки батьки дитини вже звернулися до поліції по допомогу. Дитина з інвалідністю проживає в Хортицькому районі міста, як опинилася в іншому районі, пояснити не може.
Завдяки небайдужості місцевої жительки дитину повернули схвильованим батькам. З нею все добре, її життю та здоров'ю нічого не загрожує.
21 квітня ювенальні поліцейські Запорізького райуправління завітали на роботу до жінки, щоб за небайдужість і проявлену свідому громадянську позицію вручити подяку від імені начальника поліції Запоріжжя Сергія Бичина.
Нагадаємо, у Запоріжжі знайшли 9-річного хлопчика, який пішов на прогулянку та зник.