![Спасатели обследуют кладбища накануне поминальных дней](/images/news/2023/04/317609.jpg?1682155268)
Запорізькі рятувальники продовжують обстежувати кладовища задля безпеки населення під час Днів Пам'яті.
Бійці ДСНС закликають громадян уникати традиційних обрядів і залишатися вдома під час поминальних днів.
Однак піротехніки провели необхідні заходи для перевірки запорізьких цвинтарів і прилеглих до них територій, з дотриманням усіх заходів безпеки під час виконання робіт.
Крім того, фахівці ДСНС провели інформаційно-роз'яснювальну роботу з громадянами на тему мінної безпеки, порядку дій під час Повітряної тривоги та інших аспектів безпеки життєдіяльності у воєнний час.
Нагадаємо, раніше ми писали, що буде заборонено в Запоріжжі в поминальні дні.