![Полиция эвакуировала женщину и четырех детей с линии фронта в Запорожской области](/images/news/2023/04/317636.png?1682175976)
Правоохоронцям вдалося вмовити жінку з чотирма дітьми евакуюватися зі Степногірська (Запорізька область) у безпечніший регіон України. Сім'я проживала в населеному пункті під постійними обстрілами окупантів.
Про це повідомляє Національна поліція України.
"Евакуаційна група вивезла сім'ю зі Степногірська. Сім'я мешкала на верхньому поверсі багатоквартирного будинку, розташованого на околиці. Його мешканці неодноразово потерпали від ворожих обстрілів, у їхніх квартирах немає вікон, дверей, балконів", - ідеться в повідомленні.
Зазначається, що після неодноразових умовлянь поліцейських родина зібрала всі необхідні речі та вирішила їхати.
Поліція Запорізької області закликає мешканців обстрілюваних ворогом населених пунктів евакуюватися задля власної безпеки та безпеки своїх дітей.
Нагадаємо, минулої доби росіяни атакували Запорізьку область з артилерії, РСЗВ і безпілотників