Мелітопольський любитель комуністів, який носить пам'ятник В. Леніну по місту Тарас Генов, знову вийшов у публічну площину.
Цей колишній депутат Мелітопольської міської ради в перші місяці окупації "закусився" з місцевою главою Військово-цивільної адміністрації Галиною Данильченко і навіть погрожував нацькувати на неї "загони путіна" з числа пенсіонерів.
Ті, за задумом Генова, мали показати "куськину мать" Г. Данильченко у відповідь на підняття цін за поховання і на вінки з трунами.
Однак, після цієї заяви "куськину мать" показали Генову - на його фірму зайшли озброєні військові в балаклафах, провели обшук і забрали ключі від виробничого приміщення. Після кількох скиглючих відео Тарас Генов вийшов у лісопарк і, нарізаючи кола навколо одного й того самого куща, зробив нову заяву: сказав, що готовий зібрати "братів", які "рватимуть українських нацистів", щойно ті вирішать визволити Мелітополь. Уже після цих слів так званий т.в.о. губернатора Запорізької області сколотив батальйон Судоплатова і записав у "добровольці" самого Генова.
Однак, судячи з усього, комуніст не служив у батальйоні жодного дня. А займався своєю політичною кар'єрою. Майже півроку Генов мовчав і ніде не світився. Робив вигляд, що служить. А в день народження свого кумира - 22 квітня, заявив про себе. В оточенні поважних пенсіонерів і студентів із червоними прапорами і такого ж кольору тюльпанами в руках, Генов під пісню "И Ленин такой молодой" з'явився біля пам'ятника засновнику більшовицької партії. Скульптуру, нагадаємо, окупанти повернули на перехрестя вулиць Гетьманської та Михайла Грушевського (в районі школи №25) минулого року. У відеоролику Тараса Генова вже представили, як Першого секретаря Мелітопольської міськрайонної організації КПРФ.
Одягнувши червону краватку, точнісінько як у підірваного комуніста і екс-гаулейтера Максима Зубарєва, Генов розмахував руками і згадував, як особисто домагався від окупаційної влади повернення кам'яного ідола на постамент. Далі під ту саму пісню "И Ленин такой молодой" Генов почав роздавати партійні мандати новобранцям.
88987" data-width="100%">
Поруч із Тарасом Геновим засвітився ще один колишній депутат із продажного десятка Борис Курбатов. До міськради любитель сорокаградусної обирався від авіамістечка за квотою партії афганців. Нині вже під червоними прапорами КПРФ виступає на території Мелітопольського району.
Судячи з того, як Балицький позбувається конкурентів, доля Тараса Генова непересічна. Від друга і шанувальника КПРФ Максима Зубарєва залишилася частина тіла. Унаслідок вибуху йому відірвало: ногу, руку, таз, геніталії. Ще одну подругу Генова Катерину Уманець позбавили хлібної посади голови Військово-цивільної адміністрації Кирилівки.
Генову варто приготуватися до ударів долі з боку окупаційної влади. У рф, як бачимо, вискочок не шанують.