![В Мелитополе коммунальщикам "крутят" пропагандистское кино](/images/news/2023/04/318133.jpg?1682681892)
Російські загарбники продовжують зомбувати населення на тимчасово окупованих територіях України. Для цього рашисти проводять, зокрема, масові заходи.
У Центрі національного спротиву повідомляють, що на сході та півдні України для поширення ідеології ворога та нав'язування місцевому населенню поглядів Кремля на розв'язану проти України війну окупанти облаштовують "кінотеатри".
"Туди на перегляд російських пропагандистських фільмів росіяни примусово звозять працівників комунальних установ та інших захоплених підприємств", - ідеться в повідомленні.
Нагадаємо, жителям Мелітополя пропонують нову професію - рашисти шукають наглядача за небом.