Російські фашисти продовжують тероризувати мирне населення. Останніми днями в Мелітополі та прилеглих селах активізувалися "перевірки".
Невідомо, що і кого шукають "асвабадники", але під ударом опинилися всі в населених пунктах. За словами місцевих жителів, сьогодні в смт. Приазовське орки з поліцаями в центрі селища перевіряють у перехожих телефони. Результатом рейду, цілком ймовірно, стане виявлення чергового "диверсанта".
Водночас винищувачі ВПС рф були помічені в небі над Мелітополем. Прямували дві ворожі пташки в бік Запоріжжя до лінії фронту. Ймовірно, екіпажу було поставлено завдання атакувати позиції наших захисників. Будемо сподіватися, що непрошених гостей гідно зустріне українська ППО.
89334" data-width="100%">Нагадаємо, у Мелітопольському районі панує беззаконня, будь-який донос сусіда, які дуже заохочують орки, може завершиться полоном. Усіх "підозрюваних" рашисти забирають у "комендатуру", де катують, б'ють, знімають пропагандистське кіно і судять за вигаданими приводами.