Так званий т.в.о. губернатора Запорізької області Є. Балицький у черговому інтерв'ю російським пропагандистам, наговорив на довічний термін.
Почав своє відверте інтерв'ю змарнілий і постарілий гауляйтер із зізнання - особисто для нього 2022 рік став його довгоочікуваним роком перемоги.
Потім зрадник перейшов до намічених перспектив і методів боротьби з усім українським.
Серед першорядних проблем, з якими зіткнувся гауляйтер, виявилося, що мелітопольці та мешканці окупованої частини Запорізької області не хочуть отримувати російські паспорти. Балицький з гіркотою констатував:
- Є нюанси з видачею паспортів. У нас поки що видано відсотків 30".
Хоча ще місяць тому зрадник обіцяв особисто Путіну дати план 80% паспортизації.
Мабуть, така сумна статистика і підштовхнула кремлівського карлика до підписання Указу про визнання іноземними громадянами всіх українців, які проживають на окупованих територіях і відмовилися отримувати аусвайс рф. Таким патріотам України загрожує примусова депортація.
Далі більше, Балицький взявся скаржитися на українців, які заважають рф будувати мирне життя на захоплених територіях, і розповів про те, як рашисти розстрілюють представників Сил спеціальних операцій ЗСУ і просто партизанів за підрив об'єктів військової інфраструктури:
- Група диверсійна живе добу-дві максимум. Ми їх знаходимо й іноді беремо в полон. Але зазвичай не беремо. Якщо вони прийшли за нашими життями, то нехай будуть готові віддати своє. Ми діємо рішуче. Якщо ЗСУшник, беремо його в полон. А якщо доброволець, то, де спіймали, там і закінчили питання, - хоохорився Є. Балицький.
Озвучуючи стару методичку кремля, екс-депутат ВР України від Опоблоку та чинний, як не дивно, депутат Запорізької облради (зрадника досі ніхто не позбавив його повноважень) розповів журналістам про наполеонівські плани із захоплення Польщі та країн Європи. Любитель путіна відверто насміхався в кадрі над президентом США Джо Байденом і лідерами європейських країн:
- Росію можна було зруйнувати тільки зсередини, як вони зробили з СРСР. А зовні вони тільки нас мобілізують і не факт, що ми зупинимося на польському кордоні. Не факт. Вони слабкі, а доля слабкого плакати, - пригрозив світу Балицький.
Але після провалу планів другої армії світу "взяти Київ за 3 дні" і увійти в Запоріжжя подібні погрози сприймаються, як маячню пацієнта Чеховських персонажів з оповідання "Палати №6".