![Под Мелитополем оккупанты собрались национализировать дачи в кооперативах](/images/news/2023/05/320566.jpg?1685126615)
У Мелітопольському районі рашисти продовжують грабувати населення. Після націоналізації квартир мелітопольців, які евакуювалися, дійшла черга і до дач.
Навколо селища Мирне Мелітопольського району розміщено 5 дачних кооперативів. Взимку військові рф активно шукали дачі з опаленням і займали їх. Старі сараї рубали на дрова для пічного опалення та камінів. А сьогодні почалася нова хвиля експропріації майна, але вже від чиновників. Так, у дачних кооперативах, за словами місцевих жителів, з'явилися оголошення, де вказано, що на всіх боржників з оплати комунальних послуг (вода, електрика, газ) чекає націоналізація майна. Мовляв, відберуть за борги. Примітно, що значна частина власників будинків просто фізично не може заплатити, бо виїхали з окупації.
Ба більше, взимку в Мирному розгорівся скандал - вояки другої армії світу, залізши до чужих будинків у дачних кооперативах, пили, їли, палили електрику, користувалися водою і газом, але не сплачували комунальних рахунків, і військові частини рф кооперативам не компенсували ці витрати.
Крім того, біля дачного кооперативу "Соснова поляна" рашисти облаштували ціле підземне місто. До бліндажів провели електричний кабель якраз із гілки дачного кооперативу. І голова кооперативу Назаренко (у минулому Марцелєва) не придумала нічого кращого, як розкидати всі ці витрати на місцевих жителів. Пособниця окупантів робила обхід по всіх членах кооперативу, які залишилися в селищі, і змушувала оплачувати астрономічні рахунки замість "визволителів".
Щодо націоналізації дач, то це золота жила для приїжджих чиновників із РФії. Буквально вчора ми повідомляли про те, що саме гастролери заробляють в окупації на нерухомості українських громадян, діючи за схемою донецького і мелітопольського гауляйтерів Пушиліна і Балицького:
- Крок перший - житло визнається "безхазяйним",
- Крок другий - через 3 місяці "суд" за позовом окупаційної адміністрації визнає права муніципальної власності на "безхазяйну" нерухомість, яка не має власника, або власник якої невідомий, або він відмовився від права власності.
- Крок третій - новий власник отримує ордер на вкрадене житло.
- Крок четвертий - така нерухомість перепродається, можливо, навіть не раз.
До речі, у селищі Мирне за такою схемою окупаційна адміністрація вже продала або передала донецьким чужу друкарню. На віджатому обладнанні друкуються пропагандистські газети до єдиних російських виборів. Донецькі поспішають відмити мільйони федеральних рублів на пропаганду.
Аналогічна історія і з машинобудівними підприємствами, АЗС, які продані кримським і пітерським бізнесменам.