![В Мелитополе пушечное мясо вербуют с помощью идиотских “мотивирующих” роликов (видео)](/images/news/2023/06/320979.png?1685541350)
Мабуть, справи з мобілізацією і вербуванням охочих "повоювати в СВО" в Росії йдуть з рук геть погано. Ось і доводиться окупантам звертатися із закликом до жителів Мелітополя.
Як ви пам'ятаєте, раніше в ходу була "реклама", з якої випливало, що служба за контрактом - чи не єдиний спосіб вибратися зі злиднів. Коли ця "мантра" перестала працювати, за справу взялися ідеологічні "професіонали".
І сфабрикували ролик, у якому закликали всіх маскулінних альфа-самців терміново "стати СВОЇМ" - чи то пак, підписати контракт з армією рф і йти гарматним м'ясом на передову. Критерії відбору, треба сказати, були визначені більш ніж специфічні.
- Це тобі мужики з двору казали: "Боєць!". Це ти ніколи не боявся бійки? Це з тобою їй скрізь спокійно? Це на тебе друзі завжди можуть покластися? Це ти не можеш залишитися осторонь?
Якщо прибрати останнє запитання - бо незрозуміло, осторонь від чого повинен не могти залишитися кандидат на чорний пакет, щоб потрапити в м'ясорубку - то принципи добору зрозумілі. Потрібен такий собі дуболом, який мало що, лізе в бійку замість того, щоб подумати головою.
У принципі, якщо подивитися на дії "другої армії світу", то вона переважно з таких кадрів і складається. Саме через невміння думати головою і мислити стратегічно стала можлива, приміром, Харківська операція, коли ЗСУ погнали поганою мітлою окупантів, які значно переважали їхні сили.
Традиційно рашисти обіцяють усім "учасникам СВО" блага земні: зарплату від 204 тисяч рублів на місяць плюс одноразова виплата ще 195 тисяч, статус ветерана бойових дій, власне житло коштом міноборони росії, безкоштовне лікування.
Щоправда, незрозуміло, звідки у міноборони рф візьметься житло в окупованому Мелітополі. Хоча чого це ми - "бійців" вже розселяють у "націоналізоване", а простіше кажучи - віджате у людей, які виїхали, житло. Але така розкіш надасться рашистам ненадовго - рівно до того часу, коли із Запорізької області доведеться тікати.
Бували навіть випадки, коли окупанти "законно" - за мірками Росії - заїжджали в чужі квартири. А після пропонували їхнім реальним власникам викупити свою ж нерухомість!
І не варто забувати тим мелітопольцям, які вирішать погнатися за довгим рублем, одного: якщо вас не вб'ють на передовій, вас обов'язково судитимуть після деокупації. І умовним терміном комбатанти не відбудуться.
До речі, відстежити - як же на росії виконують свої обіцянки - можна на прикладі батальйону імені Судоплатова. Особисту банд-гвардію гауляйтера Запорізької області Є.Балицького створювали з великою помпою.
А потім з'ясувалося, що у горе-вояків навіть шкарпеток із трусами немає. А в складі цього "батальйону" служать іноземці, яких розшукує інтерпол - і не за якусь "політику", а за вбивство і наркоторгівлю.