![В Мелитополе московский поп уже начал делить деньги (видео)](/images/news/2023/06/321001.jpg?1685556679)
У Мелітополі попи, що прислужують окупантам, звітують про те, що до них буквально кинулися паломники з Москви.
Вже не знаємо, які такі святині ці прочани відвідують, а ось богохульну промову благочинного Мелітополя - зрадника Максима Смирнова їм вислухати довелося.
Стоячи перед храмом Святого Георгія Побідоносця, піп, раптом, став скаржитися на українську владу. Його послухати, то саме церкви московського патріархату були найбільш пригнобленими в Мелітополі.
- Сьогодні в Мелітополя мирне життя і я вдячний усім, хто все для цього робить.
Багато в місті руху - місто живе великими перспективами. А ось із 2014 року після кривавого збройного перевороту в Києві українська влада завжди таврувала священиків московського патріархату. Звинувачувала в тому, що ми сприяємо тероризму і, що всі кошти від пожертвувань наших парафіян передаються в Москву.
Навіть говорили, що кожна свічка, куплена в московського патріархату, - це "куля" для солдата ЗСУ, - бідкався на колишнє життя розчервонілий і помітно роздобрілий Максим Смирнов.
Забув богохульник тільки розповісти, як був вхожий у всі владні кабінети мерії та державних структур. Як саме православним московського патріархату депутати міської ради виділяли абсолютно безплатно землю в центрі міста та в інших районах під будівництво храмів. Як держава звільнила церкву від сплати податків. Не став, звісно, ж згадувати Максим Смирнов про свій свічковий заводик, завдяки якому дуже безбідно і ситно живе. Забув розповісти, як разом з ієреєм Олександром Бєдновим обзавівся церквою у Швеції. Інші "скелети в шафі" батюшки прибережемо на потім. Їх у нього занадто багато.
Нині він радіє тому, що окупанти вигнали з міста всіх пасторів протестантських церков. Але головна радість - розкольників ПЦУ в місті немає. Їх просто депортували з торбинкою в руках на радість Смирнову.
- Радісна звістка в нас. Немає в Мелітополі більше злісно налаштованих розкольників, які духовно готували своїх парафіян до ненависті та злості по відношенню до представників іншої національності, - посміхаючись, заявив Смирнов.
А далі перейшов до улюбленої теми - поділу грошей. Так, ось, благочинний, який б'є поклони Кирилу Гундяєву, що благословляє російських солдатів на вбивство українців, категорично завив, що грошей у Запоріжжі своєму начальству в особі архієпископа Запорізького і Мелітопольського Луки більше не дасть.
- Після того, як почалася СВО, ми підтримували архієрея й управління. Треба ж їх утримувати, благодійні акції проводити. А після того, як почули звіти перед Запорізькою військовою адміністрацією, скільки грошей дає єпархія на ЗСУ, щоб українська армія бомбардувала Токмак, Пологи, Василівку, священство нашого благочиння перестало передавати матеріальні кошти до єпархії, - фактично плюнув в обличчя своєму наставникові Луці Максим Смирнов. Мабуть, забув, як саме Лука зробив його благочинним.
Є інформація, що Максим Смирнов вирішив свою єпархію створити на захопленій частині Запорізької області. А це - вже новий рівень, і знову-таки зовсім інший грошовий потік - значно більший за теперішній. З такими перспективами і наставнику Луці можна рукою помахати.
92244" data-width="100%">