![В Мелитополе после тотального воровства квартир оккупанты переключились на транспорт - найди свое украденное авто (список)](/images/news/2023/06/321217.jpg?1685788904)
У Мелітополі зусиллями окупантів і під "контролем" гауляйтера Запорізької області Є.Балицького триває безсовісний і неприкритий грабіж місцевого населення.
Цього разу вирішили "пошерстити" рухоме майно - як пересічних громадян, так і бізнесменів, а також комунальних організаціях.
Цей "чорний список" уже налічує 733 одиниці транспорту.
Найцинічніше - це наявність у цьому списку 72 шкільних автобусів. Слабо віриться, що їх використовуватимуть для перевезення дітей. Бо раніше вже неодноразово надходили сигнали від місцевих жителів - на автобусах возять переважно російських військових кавказької національності.
Зазначимо, що близько тижня тому гауляйтер Є.Балицький оголосив про те, що з 1 липня в Мелітополі, як і по всій Запорізькій області, окупанти починають "перереєстрацію самохідної техніки".
- Доручив міністерству агропромислового комплексу та продовольчої політики вже з 1 липня розпочати планову перереєстрацію самохідної техніки та заміну посвідчень. Держтехнагляд здійснюватиме огляд на територіях підприємств за раніше поданими заявками. Для зручності фермерів спеціально приганяти комбайн в інспекцію не потрібно, - повідомляв гауляйтер
Уже тоді стало зрозуміло: цей "перепис" проводять явно не з метою наведення порядку, а для виявлення того, що можна привласнити собі.
Судячи з нинішнього стану речей, чекати 1 липня окупанти і зрадники України не стали.
Мародерство всього, до чого дотягнуться руки, рашисти почали з перших місяців окупації. Найбільш хрестоматійний приклад - це вкрадена кадирівцями сільгосптехніка всесвітньо відомого бренду John Deere. Загалом було викрадено майна на понад півтора мільйона євро. Техніка "спливла" в селищі Закан-Юрт, що в Чечні.
Однак безграмотність мародерів зіграла з ними злий жарт. Вкрадена техніка перебуває в розшуку за системою John Deere. Вона може завестися, але повний свій функціонал вона не зробить.
Нагадаємо, раніше подібне мародерство розгорнулося щодо нерухомого майна жителів Мелітопольського району. На сайті фейкового міністерства майнових і земельних відносин Запорізької області з'явився список "націоналізованого" житла мелітопольців, який постійно доповнюється. З повним списком вкраденої нерухомості можна ознайомитися, пройшовши за цим посиланням. Під час завантаження сайту необхідно використовувати VPN.
А за цим посиланням опубліковано список "націоналізованого" у мешканців Мелітополя і Мелітопольського району транспорту. Використання VPN також обов’язкове.
...Є ще одна важлива деталь: подібний бєспрєдєл окупанти творили і в Херсоні -- якраз напередодні "жесту доброї волі". Сподіваємося, "прикмета" спрацює і цього разу.