![Праздничные выходные Кирилловка встречает пустыми пляжами (видео)](/images/news/2023/06/321294.jpg?1685873968)
У передвоєнні роки на Трійцю в Україні були перші довгі літні вихідні. Мелітопольці воліли провести ці дні на березі Азова.
У курортну Кирилівку, Генічеськ, Бердянськ спрямовувалися потоки машин, у яких щасливі люди їхали до моря. На трасах, що називається, було не проштовхнутися, автомобілям доводилося стояти в довгих заторах.
92551" data-width="100%">
З приходом "асвабадітелей" ситуація кардинально змінилася. Дорога на курорти абсолютно порожня, як і азовські пляжі. Незважаючи на запевнення рашистів, що в Кирилівку поїдуть москвичі та інші росіяни, охочих ризикувати життями не спостерігається.
Та й мелітопольці не особливо прагнуть відпочивати на віджатих базах, поруч з орками.
У мережі раз у раз з'являються відео, зняті в Кирилівці рідкісними туристами. На кадрах видно, що курортне селище абсолютно порожнє і занедбане.
"Куди приходить русскій мір - усе вмирає", - коментує вигляд туристичного напрямку інший місцевий житель у своєму відео. Він показує занедбану вулицю міста, де стоїть чортове колесо, що не працює.
Не краща ситуація і в Генічеську. Там рашисти розмістили максимальну кількість військових баз. Тож відпочивальникам місця немає.
Навіть зараз, коли море вже значною мірою прогрілося, а температура повітря на узбережжі піднімається до 25-27 градусів, тут - жодної душі. Навіть місцеві, на яких постійно здійснюється тиск з боку загарбників, сюди не приходять.