![Двойной удар: рашисты ошарашили мелитопольцев очередным повышением цен](/images/news/2023/06/321342.jpg?1685908368)
Представники окупаційної влади намагаються по максимуму заробити на жителях Мелітопольщини перед своєю ганебною втечею. Буквально доведені до злиднів люди, як не беруть подачки від країни-агресора, ледь зводять кінці з кінцями.
Наприкінці минулого місяця загарбники оголосили про чергове підвищення тарифів на комуналку. Воно стало вже другим за останні півроку. Зовсім не дивно, що підвищення стосується абсолютно всіх "пунктів" у платіжці. Причому підвищувати ціни вирішили радикально - відразу на 20%.
Але на цьому рашисти зупинятися не стали і вирішили тепер підвищити комісію за оплату комунальних послуг у поштових відділеннях. Про це повідомили місцеві жителі в соцмережі. Про які суми йдеться цього разу, поки невідомо.
У коментарях під дописом про чергове зростання комуналки мелітопольці обурюються - люди щиро не розуміють, із чим воно пов'язане, адже багато хто як не мав роботи, так і не має, російські соцвиплати ледве допомагають звести кінці з кінцями, а дехто й цього не має.
- А ціни скачуть так, ніби в народу доходи так само скачуть. Коли при владі (навіть при наймізернішій) хутірське жлоб'я, то ні той самий хутір, ні держава, не розвиватимуться, але будуть постійно або на рівні виживання, або занепаду. Але і в тому, і в іншому випадку влада-жлоб'я хутірське буде все гребти під себе, без урахування народонаселення, - пише городянка.
- Та тому що місцева влада нажратися ніяк не може, - підтримує її інша жінка.
Мешканці тимчасово окупованого міста зазначають, що продовжує стрімко зростати вартість не лише комунальних послуг, а й продуктів харчування, одягу та взуття (особливо дитячого). Стосується це як товарів на ринку, так і в магазинах.