Із середини червня мелітопольці, яких кров з носу потрібно "обілетити" паспортами рф, укотре полегшать процедуру їх отримання. Окупанти готові на що завгодно, аби до 1 вересня, як і заповідав бункерний путін, усі жителі тимчасово окупованої частини Запорізької області були з "курячими аусвайсами".
Про чергове нововведення повідав екс-гауляйятер Мелітопольського району Андрій Сигута.
- З 17 червня 2023 року набуває чинності новий закон у росії, який полегшить процес відмови від громадянства України. Якщо ви є громадянином Росії та України, ви можете надіслати заяву в українські органи влади про своє бажання відмовитися від українського громадянства. Якщо ви не отримаєте відповіді на вашу заявку або не матимете достовірних доказів припинення українського громадянства, то відповідно до цього закону вас вважатимуть негромадянами України.
Окремо Сигута наголосив: з моменту набуття чинності цього закону колишні громадяни України зможуть приймати службу в російській поліції і обіймати посади.
Чомусь здається, що багато мелітопольців від такої честі відмовляться: аж надто неспокійно останнім часом почуваються поліцаї. Заяви на звільнення пишуть пачками, навіть, нагороди приймають "інкогніто"...
"Обілечення" полегшено і для дітей.
- Якщо ви не бажаєте, щоб ваші діти, які не досягли віку чотирнадцяти років, мали українське громадянство, ви або другий з батьків можете подати заяву про відмову від українського громадянства щодо них. Якщо ваша дитина перебуває під опікою або перебуває в навчальній, медичній чи іншій установі, така заява може бути подана опікуном або уповноваженим представником цієї організації, - повідомляють пропагандисти.
Колаборант наголошує: громадяни, які відмовилися від українського громадянства, зобов'язані не отримувати і не використовувати український паспорт. Якщо вони продовжують використовувати український паспорт, то буде винесено висновок, згідно з яким заява про відмову від українського громадянства вважатиметься недійсною.
Утім, такий умовний "пряник" - ніщо порівняно з тими знущаннями, які змушені терпіти мелітопольці, щоб не отримувати курячий аусвайс.
Однак зробити це з кожним днем все складніше і складніше. Побачивши, що на погрози про депортацію та відібрання житла люди не надто "ведуться", у хід пішли найбільш нелюдські методи.
Починаючи від рейдів по домівках із погрозами тим, хто відмовляється брати паспорт рф, і конфіскацією українських паспортів, і закінчуючи відмовою в госпіталізації дітей, якщо їхні батьки "не обілечені". Також дітям не видають життєво необхідні препарати - наприклад, інсулін.
Хоча російські горе-вояки, які перебувають у лікарнях, практично жодних проблем із медикаментами та лікарською "увагою" не відчувають...