![Рашисты в Мелитополе рассмешили своими планами на оккупированную Кирилловку (фото)](/images/news/2023/06/322356.png?1686927175)
Версій неадекватних рашистських розрахунків, як мінімум дві. Або вони в принципі відірвані від реальності, або вживають щось заборонене. Як варіант: два в одному.
Не на жарт грандіозними планами на курортний сезон поділився фейковий міністр туризму в Запорізькій області Радик Ісякаєв.
За його словами, цього року окуповане узбережжя Азовського моря готове прийняти на відпочинок 200 тисяч відпочивальників.
Піонерський запал "міністра" хочеться дещо охолодити фактами.
До навали рашистської нечисті, тільки Кирилівку відвідувало за літо щонайменше півтора мільйона людей.
Власне, де Ісякаєв зібрався зібрати навіть вищевказані двісті тисяч, зрозуміло, напевно, тільки йому самому, і то не факт.
Кирилівка перебуває в окупації, Примпосад і зовсім закритий для відпочивальників.
Але рашистського чиновника не зупинити. Він, виявляється, зібрався підписати низку угод про співпрацю з владою Новосибірської та Кемеровської областей. Напевно, Ісякаєв думає, що відпочивальників звідти будуть поставляти оптом.Що тут скажеш? На тлі абсолютно порожнього Криму, у бажання хоч трохи здорових людей вирушити в глибинку окупації, віриться насилу.
Та й що говорити про відірвану від реальності ідею окупантів наповнити Кирилівку, якщо навіть у давно окупованому Криму у них - біда.
Порожні пансіонати, кафе. Охочих відпочити на півострові з бавовною - зовсім немає. Саме тому, мелітопольців зараз у Криму зустрічають із розпростертими обіймами. Просто на інших туристів там розраховувати просто не доводиться.
І тут виникає дуже логічне запитання, якщо відпочивальники не хочуть їхати до Криму з усіма його красотами, чи вистачить їм чистої води Азовського моря (під сумнівом) і жаги до гострих відчуттів, щоб вирушити на відпочинок до Кирилівки?..