Російські загарбники зібралися судити жителя Мелітопольського району, якого звинуватили в «замаху на дачу хабара посадовій особі» - мабуть, не зійшлися в ціні.
Хабарі в окупованому Мелітополі беруть усі. Особливо представники окупаційної влади, які вимагають відкати і з перевізників, і з таксистів, і з торговців на ринку, і з міняйл у підпільних обмінниках, і навіть за ліцензію на торгівлю алкоголем. Але менші сошки, щоб наочно зобразити свою чесність, вигадують сюжети для пропагандистських ЗМІ, щоб пропіарити роботу окупаційних поліцаїв.
Так вони повідомили, що на пустирі в районі Якимівки виявили 48-річного місцевого жителя, який, судячи з усього, був «під кайфом». Чоловіка доставили у відділ фейкової поліції, де він спробував домовитися. Перебуваючи у службовому кабінеті, затриманий звернувся до поліцейського з проханням не складати щодо нього адміністративний протокол і намагався дати хабар у розмірі 100 доларів США та 1000 рублів. Запропонованої суми, мабуть, було замало, тож хлопця не лише не відпустили, а й затримали за спробу дачі хабара поліцаю.
Вирішується питання про порушення кримінальної справи за ч. 3 ст. 30, п. «б» ч. 4 ст. 291.2 КК РФ (замах на дачу хабара службовій особі особисто за вчинення завідомо незаконної бездіяльності у великому розмірі).
Нагадаємо, «чужі» по-російськи - окупанти показали кіно з жорстоким затриманням мелітопольця.