![Какой участок железной дороги через Мелитополь на Крым уже готов и почему поезда не ходят](/images/news/2024/08/356583.jpg?1722519433)
Російські окупанти вже завершили будівництво залізниці, яка з'єднає окуповані території з російськими. Вона має проходити з Ростова через Маріуполь, Бердянськ, Мелітополь і Генічеськ до Криму.
Ми писали, що загарбники щосили намагаються покращити свою логістику, тож активно взялися за прокладання залізниці.
У Мелітополі дорогу збираються прокладати просто в городах селян. Коли почнуться роботи поки невідомо. Однак, російським військовим все ж вдалося повноцінно добудувати залізницю на окупованих територіях. Її проклали з Донецька через Волноваху та Маріуполь до російського Ростова-на-Дону. Цю залізницю називають альтернативою Кримському мосту. Однак поки що вона не працює.
Вагони поки що не ганяють. Електропоїзд між Маріуполем і Волновахою вже почав їздити, тобто технічно залізниця готова. Чому вона не їздить - велике питання. У нас є гіпотеза, що вони чекають якогось дня, до якого підв'язати запуск і зробити його публічним. Може, Путін щось онлайном буде відкривати. З іншого боку, здається, вони бояться запускати потяг, зважаючи на те, під якою увагою ця залізниця, - зазначив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.
Рух опору на окупованих територіях і не тільки лякає російських військових. Вони вже знають, як дії партизанів можуть зламати їхні плани. Зокрема, протягом останніх двох тижнів були здійснені диверсії на території ростовської залізниці.
"Їх робить як АТЕШ, так і "Маріуполь. Спротив": наш партизанський рух на території Росії активно заважає запуску цієї залізниці. З останнього: у Таганрозі через підпал раптом загорілося кілька вагонів із сіркою. Це теж зупинило рух. Тому поки що росіяни бояться, не знають, як забезпечити спокійне і безпечне проходження цих вантажів", - пояснив Андрющенко.
Є ще й третя складова, чому повноцінного запуску залізниці досі не відбулося. Сортувальну станцію на комбінаті Ілліча контролюють кадирівці. Як відомо, між Рамзаном Кадировим і Денисом Пушиліним є певні конфлікти. Тож це також може стати причиною відтягування запуску залізниці.
"Відомі факти, коли кадировці "зливали" нашим спецслужбам дані для того, щоб Сили оборони завдали точних ударів. Тому є багато факторів, чому залізницю ще не запустили. Однак насправді нам достеменно невідома причина", - підсумував Андрющенко.