![Вода с вашей заваркой уже - мелитопольцы приглашают оккупантов на чай из ржавой воды](/images/news/2024/08/356377.jpg?1722437194)
Здійснилося. У село під Мелітополем дали воду. Щоправда, є нюанс...
Даремно скаржилися жителі сіл, що води в них немає, а платіжки приходять. Воду людям окупанти дали.
Тепер вдячні мешканці кличуть загарбників на чай, щоб насолодитися разом питною водою. Фото-анонс сировини для чаю додається:
- Холодна ПИТЬОВА вода, яка тече з крана (не у всіх) з 12 липня в с.Новомиколаївка. Приїжджайте помиєтеся, виперете, найсмачніше - чай поп'ємо (вода з вашою заваркою вже!). Так, ще можна білі речі пофарбувати абсолютно безкоштовно!" - пишуть жителі села не без сарказму.
І людей можна зрозуміти дуже добре. Помаранчева субстанція на фото, являє собою найгірший зразок навіть технічної води, з якою селяни не знають, що робити.
А тут питна. Те, що тільки від її вигляду хочеться купити абонемент в інфекційне відділення - нюанси. Росіяни своїх не кидають.
Чи скористаються гауляйтери запрошенням жителів Новомиколаївки, невідомо. Як і невідомо, скільки рашисти ще мучитимуть людей, звітуючи в Москву про вирішення проблем на папері.