Представники "наддержави" в окупованому Мелітополі, які не в силах впоратися зі звалищем, вирішили поекспериментувати з тарифами на вивезення ТПВ. Як то кажуть, не миттям, так катанням...
Тема сміття в окупації, сміття в прямому і переносному сенсі - відгукується в кожному мелітопольці. З приходом окупантів, яких тут ніхто не чекав, місто перетворилося на глобальне звалище.
І ось тепер, на тлі скарг городян на проблему, окупанти придумали тариф на вивезення ТПВ. За їхньою інформацією, тариф затверджено на рік. Природно, як завжди буває з окупантами, їм повірити себе обдурити. Примітно, що найдорожче вивезення сміття обходитиметься саме населенню.
Так, з 1 липня 2024 року до 30 червня 2025 року граничні тарифи становитимуть:
- населення (з урахуванням ПДВ) 280,65 руб. за 1 куб.м.;
- для організацій бюджетної сфери (без урахування ПДВ) 240,15 руб. за 1 куб.м.;
- для комерційних організацій (без урахування ПДВ) 271,45 руб. за 1 куб.м..
Цифри говорять самі за себе. Нагадаємо, окупанти з 1 липня підвищили тарифи не тільки на сміття, а й на інші комунальні послуги. Так, крім вивезення ТПВ, мелітопольці заплатять більше за воду, світло і тепло.