![В Запорожье водитель подстрелил пешехода за то, что тот пролил кофе на его машину](/images/news/2024/08/356656.jpeg?1722530841)
Запорізькі поліцейські повідомили про підозру чоловіку, який спричинив тяжкі тілесні ушкодження містянину.
30 липня о 12:20 до відділу №5 ЗРУП надійшло повідомлення від працівників лікарні про те, що за медичною допомогою звернувся громадянин із пораненням черева та стегна.
Поліцейські попередньо встановили, що між двома учасниками дорожнього руху сталася сварка. Пішохід, обурений поведінкою водія, виплеснув каву на іномарку. Коли керманич вийшов з авто, щоб з’ясувати причину такої поведінки, опонент вдарив його в обличчя. Натомість водій декілька разів поцілив у нього із травматичного пістолета.
Оперативники провели низку заходів та з’ясували особу фігуранта. Ним виявився 66-річний запоріжанин. Згодом поліцейські встановили і його місцеперебування.
Слідчі повідомили зловмиснику про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.121 КК України. На цей час вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу.
Також на сайті РІА-Південь можна дізнатися інші термінові та важливі новини Запоріжжя та Запорізької області.