![“Опознаны” предатели-квартальные, которые у гауляйтера Мелитопольского района собирались (фото)](/images/news/2023/06/322600.jpg?1687199107)
Багатьох квартальних Якимівки та сусідніх сіл, які брали участь у зустрічі зустрічі з гауляйтером Мелітопольського району Юлією Губановою, упізнали небайдужі патріоти.
Нагадаємо: кілька днів тому наш сайт писав про чергові збори квартальних, які особливо щільно співпрацюють з окупантами, з Губановою.
Буквально наступного дня до нас у редакцію звернулися місцеві жителі, які впізнали багатьох присутніх - незважаючи на те, що дехто, побачивши, що їх знімають, намагався сховати обличчя.
Згадаймо, як то кажуть, усіх поіменно. І нагадаємо: кожен із колаборантів після деокупації понесе заслужене покарання. Якщо акімовці, які повернулися в рідні пенати (і дуже злі на зрадників), не доберуться до них раніше
Антоніна Строганцева. Пенсіонерка. До того, як вийти на заслужений відпочинок, працювала вчителем фізики. Обожнює російський світ.
Василь Суботін. До війни був керівником "Акімжитлосервісу". Зараз, за словами місцевих жителів, працює приблизно в тому ж "районі".
Марина Сушко (на фото під номером три). До окупації очолювала місцевий відділ освіти. Як любителю русского мира могли довірити керівництво "навчальним процесом", треба б у силовиків запитати. Однак питання це буде риторичним.
Світлана Шайхутдінова. Колись обиралася депутатом Якимівської селищної ради. Самовисуванець - але була пов'язана, як стверджують, із "групою Правосуда". Олександр Правосуд наразі є законним головою Якимівської ОТГ. З окупації виїхав.
Також Шайхутдінова, як стверджується, промишляє здачею в оренду російським військовим і їх посіпакам квартир, чиї власники виїхали з окупованих територій.
Людмила Фурса. Працює косметологом. Разом із чоловіком Сергієм дуже радіють приходу русского мира.
Валентина Кононенко. У минулому вчитель історії в гімназії Якимівки. Зараз, найімовірніше, вже не працює - за винятком своєї "квартальної" діяльності.
Одразу зазначимо, що на всіх цих людей ніхто силоміць обов'язки квартального не звалював. У даному випадку все трапилося з великої любові до русского мира. І за це точно доведеться відповісти за Законом України. Адже квартальні та старші по домівках стали чи не головними помічниками у рашистів.
У разі, якщо вам відомі факти співпраці будь-яких осіб з окупантами Мелітополя, просимо анонімно подавати зазначену інформацію на спеціально створену електронну скриньку: [email protected] або на електронну скриньку @RiaMelitopolTV. Детальніше про можливі форми співпраці з окупаційною адміністрацією та формат надання інформації - у чат-боті Мелітопольської міської ради: Вкладка "Повідомити про колаборанта".