![В Мелитополе оккупанты начинают делить табачный бизнес](/images/news/2023/06/322607.jpg?1687188914)
У Мелітополі окупанти продовжують переділ найбільш "прибуткового" бізнесу. І, судячи з усього, хочуть збагачуватися в обхід місцевих гауляйтерів та інших колаборантів.
Нововведення рашистів на "нових" територіях тепер торкнуться виробництва та імпорту тютюнової продукції.
- Головне нововведення - обов'язкове ліцензування виробництва та імпорту тютюнової та нікотиновмісної продукції та сировини для їх випуску. Також вводиться обов'язкова держреєстрація основного обладнання для їх виробництва. Якщо обладнання не використовується, його потрібно законсервувати, - пишуть телеграм-канали пропагандистів.
Якщо цих правил не дотримуватимуться, обладнання, а також тютюнову продукцію вилучать і знищать.
Крім цього окупанти, судячи з усього, оголосили війну громадянам, які торгують сигаретами поштучно, оформивши цю ініціативу в красиву словесну упаковку:
- Передбачено й інші заходи. Наприклад, заборона роздрібного продажу тютюнових виробів не в споживчій упаковці.
У "мінпромторзі" вже підрахували: скорочення тіньового ринку тютюну лише на 1% принесе бюджету додаткові 6 млрд рублів від акцизних зборів.
Однак не варто сподіватися, що окупанти борються за чистоту тютюнового ринку. Найімовірніше, вони просто хочуть підім'яти під себе цю прибуткову справу. Адже контрабанду тютюну на окуповану частину Запорізької області більшою мірою курує гауляйтер Запорізької області Є. Балицький та його оточення, які сплачують відстки ФСБ. До того ж, дуже складно порахувати обсяги ввезених цигарок - тому що документи на товар відсутні.
Тому всі ці драконівські методи з ліцензування призведуть до того, що в той же Мелітополь завозитимуть мерзенний, зате "офіційний" товар російського виробництва (хто курив цю гидоту, зрозуміє) - до того ж, за захмарними цінами.
А контрабанда буде притиснута до нігтя і взята під контроль ще на під'їзді до Запорізької області. Зрозуміло, що в такому разі почнеться переділ на ринку торгівлі тютюновими виробами і дохід перейде з одних кишень в інші.
А ось ці погрози "знищення обладнання та продукції" створять благодатний ґрунт для всілякої корупції - адже "підприємцю" набагато простіше занести кому треба хабар, ніж пустити під ніж власні "матеріально-технічні цінності".
Раніше окупанти вирішили подібним чином познущатися над мелітопольськими торговцями алкоголем - усім їм було велено перереєструвати ліцензію. Закон, який регламентує це, набуде чинності з 1 вересня.
А до 1 липня всім власникам "української" ліцензії потрібно звернутися в "міністерство" економічного розвитку Запорізької області для, цитуємо, "включення до реєстру чинних ліцензій".
У всьому цьому блискучому плані є одне але - гауляйтер Є.Балицький своїм указом заборонив продаж алкоголю в магазинах.
Тепер випити гарячливого можна тільки в закладах громадського харчування - від ресторанів до забігайлівок включно. Або придбати пійло на нелегальних "точках". Їхня кількість, до речі, після впровадження сухого закону збільшилася в рази.
Наведення порядку по-російськи у всій своїй красі...