![В Запорожье будут судить руководительницу Полтавского райсуда](/images/news/2023/08/326593.jpg?1691157645)
Прокурори Запорізької обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно голови Полтавського районного суду за фактом державної зради.
Розслідуванням встановлено, що навесні 2022 року суддя з Бердянська, нехтуючи присягою, почала активно співпрацювати зі спецслужбами та представниками країни-агресора на тимчасово окупованій території Бердянського району.
На виконання завдань кураторів жінка здійснювала збір і передачу даних про переміщення українських військових на території Донецької області.
Також вона забезпечувала ворога інформацією про проукраїнськи налаштованих працівників правосуддя. Надавала окупантам допомогу у формуванні штату так званого підрозділу "міністерства надзвичайних ситуацій росії".
Через деякий час підозрювана виїхала на постійне проживання до Полтави, де очолила Полтавський районний суд.
Наразі за рішенням суду вона перебуває під вартою.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі Управління СБУ в Запорізькій області.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Нагадаємо, кримінальний авторитет створив мережу інформаторів рф у Запоріжжі.